Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Önder Karaveli: "Kötü günler geride kaldı"

Beşiktaş'ta teknik direktör Önder Karaveli, Gaziantep maçının ardından Karagümrük ile karşılaşacak oyuncularına seslendi.
5
ÖNDER KARAVELİ OYUNCULARINA SESLENDİ

Beşiktaş'ta geçici olarak geldiği görevde elde ettiği başarılı sonuçların ardından sezonun ikinci yarısına Beşiktaş Teknik Direktörü olarak başlayan Önder Karaveli, takımın çıkışını sürdüreceğine inanıyor.

4
KARAGÜMRÜK'Ü DE YENECEKLERİNE İNANIYOR

Taktik bilgisi, oyuna yaptığı dokunuşlar, futbolcuların bölgelerini değiştirerek daha fazla verim alması ve genç isimlere verdiği değerle dikkat çeken Karaveli, Gaziantep zaferinin ardından 18 Ocak Salı günü karşılaşacakları Karagümrük'ü de yeneceklerini düşünüyor. Dün yapılan takım çalışması öncesinde oyuncularıyla bir araya gelen Karaveli, güçlü bir şekilde büyük takım refleksini sürdürüp ligin üst sıralarına çabuk bir şekilde tırmanmaları gerektiğini söyledi.

3
"KÖTÜ GÜNLER ARTIK GERİDE KALDI"

Karaveli, “Kötü günler artık geride kaldı. Gaziantep zaferimizin ardından galibiyet serisine başlıyoruz. Takım olarak genç oyuncularımızla tecrübeli isimlerimizle iyi bir kenetlenme yakaladık" dedi.

2
"YARIŞA GERİ DÖNECEĞİZ"

Başarılı teknik adam, "Ligde kalan karşılaşmalarımızın hepsine birer final gözüyle bakıp kazanmaya devam etmeliyiz. Lig tablosunda hak ettiğimiz yerde değiliz ve alacağımız başarılı sonuçlarla yarışa geri döneceğiz” ifadelerini kullandı.

1
PUAN ORTALAMASI YÜKSELDİ

Sergen Yalçın'ın istifasının ardından göreve getirilen Karaveli'nin teknik direktörlüğünde 6 maça çıkan Beşiktaş; 3 galibiyet, 2 beraberlik ve bir yenilgiyle 11 puan topladı. Siyah-beyazlı takım, Önder Karaveli yönetimindeki 11 puanla 1,8 puan ortalaması yakaladı. (Fanatik)