Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Okan Buruk'tan özel görüşme! Uyarı geldi
5
KEREM İLE ÖZEL GÖRÜŞME

Adana’da 11 top kaybı yapan, 25 ikili mücadelede %36, 12 diripling denemesinde %25 başarı sağlayan Kerem’e Okan Buruk hatalarını, istediklerini anlatacak. Galatasaray'da Okan Buruk, Kerem Aktürkoğlu ile özel görüşecek! Toparlanmazsa 11'i 'Bay' geçecek

4
PERFORMANSI ÇIKMAZSA YEDEK

Galatasaray’da ‘bay’ geçilecek 9. hafta sonrasında önemli bir değişim kapıda... Sarı kırmızılıların teknik direktörü Okan Buruk, geçen sezon Galatasaray’ın en başarılı ismi Kerem Aktürkoğlu’nu performansını yükseltmezse kenara alacak. Konyaspor maçının ardından Adana Demirspor deplasmanında da beklentilerin altında kalan 23 yaşındaki futbolcunun yedek kulübesine çekilmesi artık gündeme geldi.

3
ADANA'DA EN ÇOK TOP KAYBI ONDAN

0-0 sona eren Adana deplasmanında Kerem Aktürkoğlu’nun istatistikleri de tartışılan, eleştirilen performansını doğrular nitelikte oldu. Öyle ki yıldız futbolcu 11 top kaybı ile Galatasaray’ın en fazla top kaybeden oyuncusu oldu.

2
PERFORMANSI İYİ DEĞİL

Rakipleri ile 25 kez ikili mücadeleye giren Kerem Aktürkoğlu yüzde 36’lık başarı sağladı. 12 dripling denemesinin ise Kerem yüzde 25’inde başarı sağlayabildi. Bu gelişmelerin ardından Okan Buruk, Kerem Aktürkoğlu ile özel olarak görüşecek.

1
BARIŞ ALPER'E FORMA GÖRÜNDÜ

Futbolcuları ile samimi diyalog içinde olan Buruk oyuncusuna hatalarını, istediklerini detaylı anlatacak. Antrenman performansı da Okan Buruk ile teknik heyeti tatmin etmezse yıldız futbolcu bu sezon ilk kez bir maça yedek kulübesinde başlayacak. Hem oyuncusunu korumak hem de Kerem’in performansını arttırması adına ‘mesaj’ niteliğinde değişim hamlesi bekleniyor. Barış Alper Yılmaz’ın form durumu da Kerem’in geçer not alamaması halinde 11’e kimin monte edileceğini de netleştirecek. (Hürriyet)