Arama Logo

Okan Buruk'tan Milot Rashica talebi!
5
OKAN BURUK'TAN RASHICA TALEBİ

Tüm arayışlar devam ederken, teknik direktör Okan Buruk, yönetimle özel bir görüşme gerçekleştirerek Milot Rashica'nın alınmasının talimatını verdi. İşte transfer operasyonuna dair tüm detaylar...

4
FLORYA'YA MUTLU DÖNDÜ

26 yaşındaki sağ kanat, formda gittiği Kosova Milli Takımı'na da asistleriyle adeta hayat verdi. İsrail ve Andorra maçlarında skora katkılarıyla ülkesini yenilgiden kurtaran başarılı yıldız, milli takımından Florya'ya da moralli döndü.

3
BURUK'TAN RASHICA SÖZLERİ

Teknik direktör Okan Buruk, "Formayı Rashica hak ediyor" diyerek Adana Demirspor maçı planlarını yapmaya başladı. Sağ açıkta Zaniolo ile girdiği rekabette ilk tercih konumuna gelen Kosovalı futbolcu, A.Demir karşılaşmasına ilk 11'de başlayacak.

2
İSTANBUL'DA MUTLU

G.Saray'a kiralık gelen 26 yaşındaki oyuncu, 4 gol-4 asistlik katkı sağladı. Eşi Türkçe konuşan Rashica, İstanbul'da yaşamaktan çok mutlu.

1
BURUK TALİMATI VERDİ

Norwich'in Premier Lig'e dönme durumuna göre sezon sonunda bonservis pazarlığı yapılacak. Okan Buruk, öğrencisinin takımda kalmasını istiyor. Rashica'nın Norwich City ile sözleşmesi Haziran 2025'te sona eriyor. Oyuncunun güncel piyasa değeri ise 7.5 milyon Euro. (Sabah)