Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Okan Buruk'tan Emre Taşdemir kararı!
5
EMRE TAŞDEMİR KARARI

Galatasaray Teknik Direktörü Buruk, 8+3 kuralında sol beki yerlileştirme kararı aldı. Kazımcan’ın henüz zamana ihtiyacı bulunduğunu düşünen Buruk, Aanholt’un yerine Emre Taşdemir’i oynatmayı planlıyor.

4
YERLİ KULLANMA KARARI

Galatasaray’da yerli denkleminde Okan Buruk’un elini rahatlatacak formül belli oldu. Buruk, sol bekte yerli kullanma kararı aldı.

3
ÇOK FAZLA SEÇENEK YOK

Sarı-kırmızılılarda öne çıkan isim, Emre Taşdemir oldu. Cim-Bom’un son oynadığı Adana Demirspor maçında, Kerem Aktürkoğlu ve Yunus Akgün’ün kötü oyunları sonrası yerli problemi gündeme gelmişti. Bu konuda elinde çok fazla seçenek olmayan başarılı teknik adamın, sol beki yerlileştirme kararı aldığı belirtildi.

2
KAZIMCAN'IN ZAMANI VAR

Altay’dan alınan Kazımcan Karataş’ın biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu düşünen Buruk’un, bu nedenle Emre Taşdemir’e şans vermeyi planladığı bildirildi. 27 yaşındaki futbolcu, ligde geride kalan 8 haftada henüz şans bulamazken, TFF tarafından daha sonra iptal edilen Rezerv Lig’de 4 maçta ilk 11’de oynadı.

1
ZORUNLU DEĞİŞİM OLACAK

Galatasaray’da sol bekte Aanholt’un istenen performansı verememesinden sonra Dubois’i Adana Demirspor maçında deneyen sarı-kırmızılı teknik adam, Fransız oyuncunun kötü oynamamasına rağmen zorunlu olarak değişime gidecek. (Milliyet)