Sporx Extra Arama Logo

Oğuzhan Özyakup: "Hiçbir zaman vazgeçmedik"

Beşiktaş'ın orta saha oyuncularından Oğuzhan Özyakup, şampiyonluğun ardından açıklamalarda bulundu.
8
OĞUZHAN ÖZYAKUP'UN AÇIKLAMALARI
Beşiktaş'ın orta saha oyuncularından Oğuzhan Özyakup, Tivibu Spor'a açıklamalarda bulundu. İşte Oğuzhan Özyakup'un açıklamaları...
7
ASLA VAZGEÇMEDİK
Cenk Tosun'un ve benim üçüncü şampiyonluğumuz. Bu sezon çok farklı bir sezon oldu. Çok fazla maç oynadık, çok yorulduk. Koronavirüs olsun, sakatlıklar olsun, hiçbir zaman vazgeçmedik.
6
DİĞER TAKIMLARI TEBRİK EDERİM
Diğer takımları da tebrik etmek istiyorum çünkü son haftalara kadar çok güzel bir mücadele oldu. Biz bunu daha önce bitirebilirdik ama nasip son maçaymış. Bu takım, bu sene şampiyonluğu hak ediyordu.
5
ERSİN HATA YAPABİLİR
Ersin Destanoğlu çok genç, hata yaparak öğrenecek. En çok Domagoj Vida ve Welinton ile oynadı. Böyle iki tecrübeli oyuncu önünde oynuyorsa, bu onun için avantaj. Soyunma odasında herkes zaten Ersin'e destek veriyor. Kimse Ersin'e hatasından bir şey demez, diyemez. Biz öyle bir takım değiliz.
4
4. YILDIZ SORUSUNA YANIT
Herkesin içinde hedef vardı. Ancak yıl yıl gitmek istiyoruz. Beşiktaş'ın her sene şampiyonluğa oynaması gerekir ve her futbolu şampiyon olmak ister. Her sene şampiyon olmak istiyorsun, bu mümkün değil ama istiyorsun. 3. yıldızı taktığımızda farklı hissettik. Umarım şampiyonluklarla devam ederiz.
3
HOLLANDA, BANA İYİ GELDİ
Feyenoord'a gittim ve hava değişikliği yaşadım. Kendime gelmem gerekiyordu, Hollanda'da doğup büyüdüm. Feyenoord'a gittim ve sonra lig iptal edildi. Sonrasında sürekli ailem ve arkadaşlarımla birlikteydim. Bu bana çok iyi geldi. Geri döndüm ve şampiyon olduk. 
2
OYNAMAYINCA İZLEMEK SIKINTI
Oynadığımda hiç heyecanlanmam ama dışarıdan izlemek inanılmaz zor. Göztepe maçındaki penaltıda tribündeydim bakamadım, içeri girdim ve televizyondan izledim. En iyi oynamak, oynamayınca izlemek sıkıntı.
1
MİLLİ TAKIMDA ÇOK İYİ BİR HAVA VAR
Milli Takım'da çok iyi bir hava var. İnşallah böyle devam ederiz ve EURO2020'de başarılı oluruz.