Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Obradovic'ten Fenerbahçe açıklaması
6
OBRADOVIC'TEN AÇIKLAMALAR

Sırbistan ekiplerinden Partizan'ı çalıştıran Zeljko Obradovic, yaklaşan THY EuroLeague karşılaşmaları öncesi medya gününde açıklamalarda bulundu. İşte Obradovic'in sözleri...

5
"EUROLEAGUE'E TEŞEKKÜRLER"
Obradovic, "EuroLeague'e teşekkür ediyoruz çünkü Partizan'ın Avrupa'nın en iyi kulüpleriyle oynamak için gereken kaliteye ve diğer her şeye sahip olduğunu kabul ettiler. EuroLeague'in bir parçası olmaya devam etmek bizim büyük bir arzumuz." diye konuştu.
4
TARAFTAR DESTEĞİ

Taraftarların desteğine dikkat çeken deneyimli koç, "Tüm bilet satış rekorlarını kırmış olmamız, taraftarın bu takıma ne kadar inandığı hakkında çok şey söylüyor. Bunun için onlara teşekkür etmek istiyorum. Gerçek şu ki,  EuroLeague'in en tecrübesiz takımı olarak taraftarın bize güvendiğini göstermesi, genç oyuncular için bir enerjiye dönüşüyor" dedi.

3
"HERKES KABUL ETTİ"

Takımda yeni kaptanın Kevin Panter olmasını değerlendiren Obradovic, "Son kararı ben verdim ama kulüpteki insanlara danıştım. Kesinlikle kulüpteki herkes bu kararı kabul etti. Kevin Panter, basketbola kendini adamış, kaptan olmak için gerekenlere sahip, gençlere rol model olan bir isim ve bunu hak ediyor." ifadelerini kullandı.

2
"HEPSİNİN TECRÜBESİ VAR"

Tecrübe eksikliklerine dikkat çeken Obradovic, "Partizan, EuroLeague'de en tecrübesiz takımlardan biri. Bizim dışımızda Valencia ve Baskonia en deneyimsiz takımlar. Eğer genç ve tecrübesizsen parkeye çıkmalı ve her şeyini ortaya koymalısın. Fenerbahçe, Milan, Real Madrid, Anadolu Efes, Panathinaikos, Barcelona, Olympiakos gibi takımlar var, hepsinin tecrübesi var. Bizim avantajımız enerji ve istek olmalı" değerlendirmesinde bulundu.

1
İLK MAÇI ALMANYA'DA

Obradovic yönetimindeki Partizan, EuroLeague'de sezonu Berlin deplasmanında ALBA Berlin karşısında açacak.