Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Nwakaeme 3. kez Galatasaray'a önerildi!

Trabzonspor'la sözleşmesi bittikten sonra boşta kalan Antony Nwakaeme bir kez daha Galatasaray'a önerildi. Oyuncunun yüksek maaş ve uzun kontrat beklentisi nedeniyle transfer gerçekleşmemişti.
6
G.SARAY'A NWAKAEME ÖNERİSİ

Geçen sezon Trabzonspor 'un şampiyonluğunda büyük paya sahip Antony Nwakaeme menajerler tarafından Galatasaray 'a önerildi. 33 yaşındaki kanat oyuncusu Bordo-Mavili kulüple yeni sözleşme imzalamamıştı.

5
3. KEZ ÖNERİLDİ

Nijeryalı tecrübeli oyuncu bu transfer döneminde 3. kez Galatasaray'a önerildi. Daha önce yapılan görüşmelerde yüksek maaş ve uzun kontrat nedeniyle transfer gerçekleşmemişti.

4
ARADAKİ FARK 500 BİN EURO

Anthony Nwakaeme daha önce Galatasaray'la yaptığı görüşmelerde 2+1 yıllık sözleşme ve 2.5 milyon Euro bonuslarla 3 milyon Euro talep etmişti. Sarı-Kırmızılı kulübün 1+1 yıllık ve 2 milyon Euro civarında bir rakam önereceği belirtiliyor.

3
SON SÖZ OKAN BURUK'UN

Sarı-Kırmızılı yönetim, Nwakaeme'yi Okan Buruk'a iletti. Okan Buruk ise Yunus ve Kerem'in ters ayaklı olması nedeniyle Nwakaeme'nin fark yaratabileceğini düşünüyor. Ancak, Nwakaeme'nin yaşı ve çok uzun süredir antrenman yapmaması sebebiyle şu an için kesin kararını vermedi.

2
YÜKSEK ÜCRETİ NEDENİYLE KULÜP BULAMADI

Trabzonspor'dan 3 milyon Euro'ya yakın maaş isteyen ve bu nedenle yeni sözleşme yapılmayan oyuncu henüz takım bulamadı.

1
ŞAMPİYONLUĞUN BAŞ MİMARI OLDU

Trabzonspor'la geçen sezon şampiyonluğa ulaşan ve büyük katkı sağlayan Nwakaeme 15 gol, 11 asistlik performansla sezona damga vurmuştu. Nwakaeme bu performansıyla bir çokları tarafından sezonun 11'ine seçilmişti.