Sporx Extra Arama Logo

Nihat Kahveci: "Yüzde 110 Beşiktaş hak etti"
7
NİHAT KAHVECİ'NİN YORUMLARI
Nihat Kahveci, Beşiktaş'ın şampiyonluk yaşadığı Göztepe maçının ardından Tivibu Spor'da değerlendirmelerde bulundu.
6
"YÜZDE 110 HAK ETTİLER"
"Tebrikler Beşiktaş. yüzde 110 hak etti Beşiktaş. Çoğu maçta iyi oynayan bir Beşiktaş vardı bu sezon. Hak ederek şampiyonluğu aldılar"
5
"TAHMİN EDİLEMEYECEK ZORLUKLAR"
"Şampiyonluk yolu çok zordur. Tahmin edemeyeceğin zorluklar çıkar karşına. Beşiktaş belki son yıllardaki en önemli kararını verdi, Sergen Yalçın'ı teknik direktör olarak düşündüğü gün. Hiçbir mazeret üretmeden şampiyon oldu.
4
"HİÇ MAZERET ÜRETMEDİ"
"Sergen hoca Beşiktaş stadında şampiyonluk yaşadığı gün çıktı, oyuncularım eksik, kadrom diğerlerinden daha kötü demeden, hiç mazerek göstermeden şampiyon oldular"
3
"SERGEN HOCA O GÜNDEN DAHA SEVİNÇLİDİR"
"Sergen attı şampiyonluk geldi maçı vardı ya, bugün o günden daha fazla sevinmiştir Sergen Yalçın. Futbolculuk haricinde teknik direktör olarak da şampiyonluk yaşamış oldu. Beklentilerin karşılığını verdi.
2
"ŞAMPİYON OLAMASA DA YILIN HOCASI"
"Şampiyon olamasa da yılın teknik direktörü diyorduk zaten ama kupayı da yanına koymuş oldu. Hoca imza töreninde 30 bin kişinin önünde konuşamamıştı heyecandan. Şimdi o mutluluğunu şampiyon olarak taçlandırmış oldu"
1
"GHEZZAL VAR YA GHEZZAL..."
"Ghezzal var ya Ghezzal. Bazı oyuncular 10 yıl oynar tarihe geçer. 1 sezonda Ghezzal şampiyonluğu getirdi. Bugün de sahanın en iyisiydi. Bayılana kadar son noktaya kadar savaştı. O penaltı da öyle herkesin atableceği bir penaltı değil. Resmen şampiyonluğu getirdi."