Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Nihat Kahveci: "Mesut iyiyse 11 başlamalı"
7
NİHAT KAHVECİ'NİN YORUMLARI

Nihat Kahveci, Fenerbahçe'nin Altay'ı 2-1 mağlup ettiği maçı TRT Spor'da değerlendirdi.

6
"MESUT İYİYSE 11'DE BAŞLAMALI"

Öncelikle Mesut iyiyse maça ilk 11'de görmeyi bekleyen biriyim çünkü bir dünya yıldızından bahsediyoruz. Ama Mesut kulübedeyken sahanın içine yine yararlı oldu. Nasıl oldu? İrfan golü attı gitti Mesut'u öptü sonra sahanın içine girdi ve asist yaptı.

5
"İLK YARI ÇOK KÖTÜ"

Fenerbahçe ilk yarı yine çok kötü oynadı. Beklentilerin çok altındaydı hatta maçın ilk 2-3 dakikası Altay'ın bu maçta nasıl oynayacağının tarzını gösteren ataklarla geçti.

4
"EN TEHLİKELİ İŞ"

Çıkarken kaptırmak günümüz futbolunda en tehlikeli işlerden biridir.Deplasmanda oynayan takımda sürekli onları arar. Çünkü yerleşik defans olmaz orada herkes dağılır. Fenerbahçe'de Crespo'nun kaybettiği topla golü yedi.

3
"TAKIM TOPARLADI"

Yaklaşık 14 maçtır kazanamayan Altay'a karşı oynuyorsun ve ilk golü yiyorsun. Yine bir acabalar başladı. Kötü bir ilk yarıdan sonra, özellikle İsmail hocanın dokunuşlarından sonra takım toparladı.

2
"FERDİ'Yİ TEBRİK EDİYORUM"

Valencia bu takımın en önemli oyuncularından biri Özellikle fizik olarak iyi olduğunda istikrarlı bir oyuncu. İrfan'ın performansı bugün yine çok iyiydi ama ben Ferdi'yi tebrik etmek istiyorum. Nereye koyarsan koy, iyi performans verebiliyor.

1
"EN İYİ ORTA SAHALARDAN"

İrfan Can Kahveci, ligimizdeki en iyi orta sahalardan biridir ve hep dedik ki Başakşehir'de 8 pozisyonunda oynuyordu dedik. Bugün İsmail hoca çok doğru bir dizilişle sahaya çıktı ve İrfan'ı 8 oynattı. Performansı da fark edildi. Beklenti olan ve eleştirilen oyuncuların en iyi ilacı gol veya asist üretmektir.