Arama Logo

Nihat Kahveci'den Türkiye - Hırvatistan yorumu
7
NİHAT KAHVECİ'NİN YORUMLARI
A Milli Takımımızın Hırvatistan'a 2-0 mağlup olduğu maçı TRT Spor'da Nihat Kahveci yorumladı.
6
"DEMEK Kİ ÖZÜMÜZE DÖNMELİYİZ"
"Her zaman takımın lideri teknik direktör eleştirilir. Şu bir gerçek, Mustafa hoca, Şenol hocayla, Fatih hocayla, Ersun hocayla çalıştım Milli takımda. Bir tane Dünya üçüncülüğümüz var Şenol hocayla, bir de Avrupa Şampiyonası'nda yarı finalimiz var Fatih hocayla. Ülkemize çok değerli hocalar geldi, Lucescu'nun hocalığına bir şey diyebilir miyiz? Hiddink'in hocalığını eleştirebilir miyiz? Hayır. Oldu mu, olmadı. Demek ki özümüze döneceğiz"
5
"KENDİ HOCASIYLA ÇALIŞANLAR BAŞARILI"
"Dünya Kupası'nda belli seviyeye gelmiş takımlarda hep kendi hocalarıyla çalışan ekipler var. Esasında şifre belli. Hele bizim ülkemizde iki büyük başarımız var, Fatih hoca ve Şenol hoca. Bizim buraya evrilmemiz lazım"
4
"HEP BU HOCAYLA OLMAYACAK ALGISI VAR"
"İsim söyleyerek gündem olmak istemiyorum ama gördük ki olmuyor Stefan hocayla da. Geldiği ilk günden bugüne kadarki süreye bakıyorum kazandığımız maçlardan sonra da yenildiğimiz maçlardan sonra da bakıyorum bu hocayla olmayacak algısı görüyorum."
3
"LÜKSEMBURG'U YENMEK YETERSİZ"
"Biz bazen kazanırken kaybediyoruz. Uluslar Ligi'nde kazanıp birinci oluyoruz, Lüksemburg ve Faroe Adaları'nı yeniyoruz ama bu seviyeler için yeterli olmadığını görmüyoruz. Aynı şekilde yakın zamanda Ermenistan maçında da söyledim. O maçı kazandık ama o maçı buraya yansıtamıyorsun."
2
"FAROE ADALARI'NDAN DA GOL YİYORUZ"
"10 kişi oynadı Hırvatistan, Perisic gibi bir oyuncu yoktu sahada. Değerlendirsek başka şeyler konuşacağız. Yenemiyorsan yenilmeyeceksin. Bu turnuvalarda 1 gol 1 puan çok önemlidir. Yenmeyi başaramıyoruz ama yenilmemeyi de başaramıyoruz. Faroe Adaları'ndan da gol yiyoruz, Lüksemburg'dan da gol yiyoruz."
1
"ASIL MESAJI ÇAĞLAR VERDİ"
"Çağlar aslında maç sonu açıklamasında mesajı verdi, ufaktan da takım arkadaşlarını eleştirdi. Takım olarak defans yaparak başarılı oluruz dedi. Bizim defansif anlayışımızda sıkıntılar var demek oluyor bu. Maç son klasik açıklamalar görüyorum."