Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Nihat Kahveci'den Beşiktaş - Kayseri yorumu
10
NİHAT KAHVECİ'NİN YORUMLARI
TRT Spor ekranlarında Nihat Kahveci, Beşiktaş - Kayserispor maçının yorumunu yaptı.
9
"KAZANDI AMA SINIFTA KALDI"
"Beşiktaş, bugün kazandı ama oyun olarak ilk maçta sınıfta kaldı. Böyle bir kadro ilerleyen haftalarda toparlayacaktır, ama bu sistemde özellikle Muleka'ya yazık olu
8
"BEŞİKTAŞ İYİ OYNAMADI"
"Sampdoria maçına kadar hep 3'lü denedi Beşiktaş. Sonra bir anda tedirgin çıkılan bir maçta Beşiktaş özellikle ikinci yarıda 4'lü sistemde daha iyi oynayabileceğini gösterdi. Sezonun ilk maçında 40 bin kişi önünde Beşiktaş'tan çok daha iyi oyun bekliyordum. Kağıt üzerindeki oyunculara baktığın zaman rakip bunları nasıl tutacağız dediği bir ortamda Beşiktaş iyi oynadı mı? Oynamadı"
7
"TAKIM SEYİRCİYİ MAÇIN İÇİNE SOKAMADI"
"Özellikle ilk yarıda seyirci var mı yok mu anlamadık. Bunda seyircinin suçu yok. Sahadakiler içeri alamadı içeri. Zaten içeri alsan seyirciyi daha çok top kazanabilirdin ve coşku yaratırsın. N'Koudou topu alıp bir ilerledi orada tribün içeri girdi. Beşiktaş bundan daha iyi oynayacak mı? Tabii ki oynayacak ama Beşiktaş bugün performans olarak sınıfta kaldı."
6
"MULEKA'YA ORADA YAZIK OLUR"

"Beşiktaş 4-1-4-1 oynuyor gibiydi. Muleka'yı gördüm ona solda yazık olur bence. Masuaku'yu beğendim, tertemiz sol ayağı var, sıfır nabızla oynuyor. Ofansif tarafını daha da çok gösterecek."

5
"ARKDAŞLARI İYİ BESLEYEMEDİ"
"Ghezzal durdu durdu ben ne kadar kötü olursam da fişi çeken oyuncu ben olurum dedi. Weghorst beklenti altında kaldı. Arkadaşları onu besleyemediği için iyi oynayamadı. Çok kritik bir 3 puan aldı Beşiktaş ama iyi oynamadı."
4
"ISMAEL 10 ÜZERİNDEN 6 ALDI"
"Valerien Ismael için TErminatör pankartı onu da gaza getirmiştir. Kaliteli bu kadar oyuncu varken sahada ne kadarını göstertti bize Ismael dersen 10 üzerinden 6 derim"
3
"ÇİFT FORVET DAHA İYİ OLUR"
"Öyle veya böyle gol yemedi Beşiktaş. Bu performansla Beşiktaş'ın işi zor olur. Beşiktaş'ın gol atma konusunda sıkıntısı olmaması gerekiyor. Birbirleriyle daha iyi anlaştığında, çift forvet oynadıktan sonra özellikle daha iyi oynayacağını düşünüyorum, bunu gösterdiler"
2
"MULEKA - WEGHORST GÖRMEK İSTERİM"
"Savunma 4'lü olup 4-4-2 daha uygun Beşiktaş'a. Orta sahada değişimleri yapan şekli daha doğru olabilir Beşiktaş için. Muleka'yı ön tarafta Weghorst'un yanında görmek isterdim. Muleka'nın performansına bakınca N'Koudou ben oynarım diyor. Zaten son vuruşu iyi olsa N'Koudou'nun tutamayız burada."
1
"HIZLI OYNARSAN ÇOK GOL OLUR"
"Beşiktaş Ismael döneminde daha kısır bir futbol oynuyor. İster istemez set oyunu oynayamıyor. Geçen sezonki oyun bol pozisyonlu oyundu, eğer daha hızlı oyuna girersen Cenk de Weghorst'ta çok gol atar"