Arama Logo

Nathan Redmond'dan Fenerbahçe açıklaması
9
REDMOND'DAN AÇIKLAMALAR
Beşiktaş'ın İngiliz futbolcusu Nathan Redmond, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. İşte Redmond'un sözleri...
8
"DERBİYE HAZIRLANIYORUZ"

"Genel atmosferimiz şu anda çok iyi. Birçok arkadaşımız milli takımda, daha az kişiyle antrenman yapıyoruz ama idman şiddetimiz aynı şekilde devam ediyor. Önümüzdeki haftaki derbi maçına hazırlanıyoruz."

7
SON HAFTALARDA ARTAN FORMU

"Daha iyi ya da daha farklı olduğunu söylemem ama Valerien Ismael döneminde buraya geldim. Southampton'da tek başıma idman yaptığım dönemler oldu gelmeden önce. Buraya geldiğimde yüzde yüz hazır değildim. Ama bunun üzerine koyarak devam ettim. Şu an 4-5 ayın sonunda daha iyi duruma geldim. Bu da benim öz güvenime ve formuma yansıdı."

6
GELECEĞİ İÇİN AÇIKLAMA

"Henüz bu konuyla ilgili bir şey düşünmedim. Sezonu elimizden gelen en iyi şekilde bitirmeyi hedefliyoruz. Elimizden geldiğince puanlar alarak maçlar kazanarak sezonu bitirme hedefindeyiz. Sezon sonunda bu konuyu düşünecek profesyoneller zaten var."

5
"ÖNEMLİ OLAN KATKI SAĞLAMAK"

"Farklı mevkiilerde kariyerim boyunca oynadım. Bu biraz hoca kararına göre değişen bir şey. 10 numarada, forvette oynadım. Sol kanat doğal mevkim. Farklı mevkilerde oynamak önemli. Önemli olan da bunun sonucunda katkı sağlamak."

4
"DERBİ İÇİN SABIRSIZLANIYORUM"
"İlk Fenerbahçe maçında 11 başlamıştım. İlk 11 başlamak veya sonradan girmekten ziyade katkı vermek önemli. Maç hakkında çok fazla şey duydum ve maçı sabırsızlıkla bekliyorum. Ancak dediğim gibi asıl önemli olan katkı vermek."
3
"HER TAKIMDA BU BÖYLE"
"Her takımda birden fazla oyuncunun rekabette olması normal bir durum. Hepimizin ortak hedefi maç kazanmak, asla şahsi bir durum söz konusu değil. Uzun zamandır futbol oynuyorum ve hemen hemen her takımda bu böyle olmuştur."
2
"TAKIMA HALA KATKI YAPABİLİR"
"Dele Alli'yi uzun süredir tanıyorum. Yapabileceklerini biliyorum. Ancak günün sonunda benim ne düşündüğüm değil, hocamızın tercihleri belirleyici oluyor. Onun çok iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum ve benim çok yakın bir arkadaşım. Takıma hala katkı yapabileceğini düşünüyorum."
1
TARAFTARA MESAJ
"Taraftarlarımızın şimdiye kadar olduğu gibi desteklerini sürdürmeklerini istiyoruz. Bize bu muhteşem atmosferi hazırladıkları için onlara teşekkür ediyoruz."