Sporx Extra Arama Logo

Mustafa Cengiz: "Aday olup olmamayı gözden geçiriyorum"
5
MUSTAFA CENGİZ KONUŞTU!

G.Saray'da başkanlık seçimi için geri sayım yapılırken, adaylar da çalışmalarını sürdürüyor. Gözler ise mevcut başkan Mustafa Cengiz'de…

4
"O BELGELER ASILSIZ"

Adaylığı konusunda henüz net kararını vermeyen başkan Cengiz, Sabah'tan Levent Tüzemen'e özel açıklamalarda bulunarak gündemi değerlendirdi. Kendisini başkan adayı olarak teklif ettiğine ilişkin sosyal medyada dolaşan belgelerin tamamen düzmece olduğunun altını çizen Cengiz, "Bu mümkün değil. Daktilo ile yazılmış bir metin ile kendimi aday olarak mı önereceğim. Bu saçma bir şey. Kendimi mi önermişim? Asılsız bunlar" diyerek sert çıktı.

3
"ADAYLAR, MAKAMA ZARAR VERİYOR"

Adayların genel olarak söylemleri ile başkanlık makamına zarar verdiklerini söyleyen Cengiz, şöyle devam etti: "G.Saray'da başkanlık çok değerlidir. Maalesef başkan adayları, söylemleri ile başkanlık koltuğunu itibarsızlaştırmaya çalışıyor. Tam bilgiye sahip olmadan, akıllarına gelenleri söyleyip yıpratma politikası uyguluyorlar."

2
"ADAY OLMAYI GÖZDEN GEÇİRİYORUM"

"Bugün ben, yarın başkası bu koltukta oturabilir. Ama değerli olan başkanlık koltuğudur. Kişilere karşı tepki olabilir ama koltuğa karşı herkes saygılı olmalıdır. O kadar çok bu işlerden sıkıldım ki aday olup olmamayı bile gözden geçiriyorum."

1
BEŞİKTAŞ DERBİSİ İÇİN MESAJ VERDİ!

Başkan Cengiz'in gündeminde cumartesi günü oynanacak kritik derbi de vardı… Sarı-kırmızılı takım için final olacağını belirten Cengiz, "Beşiktaş maçı G.Saraylı oyuncuların final maçıdır. Yüreklerini ortaya koyarak oynasınlar, derbiyi kazansınlar. Kazanmaları da gerekir. Nasıl biz yönetim olarak yerli-yabancı ayırmadan herkesin ödemelerini yapıyorsak, onların da görevi çıkıp sahada sonuna kadar mücadele etmek. Şampiyonluk iddiamız devam ediyor. Beşiktaş'ı yenersek bu şansımızın olabileceğine inanıyorum" yorumunu yaptı.