Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Metin Tekin: "Oyun taraftar için oynanır"
7
METİN TEKİN'İN YORUMLARI

Metin Tekin, Fenerbahçe'nin Altay'ı 2-1 yendiği maçı NTV'de değerlendirdi.

6
"OYUN TARAFTAR İÇİN OYNANIR"

Bu oyun taraftar için oynanır. Bunu çok net söylemek lazım. Seyirci nasıl oyunu tercih ediyorsa onu oynayacaksınız. Evet, Fenerbahçe bugün maçı kazandı ama seyirci şuna inanıyor mu? Fenerbahçe çıkar kendi sahasında gümbür gümbür oynar ve kazanır, bence inanmıyor. Bunu dedirtemedi takım, sadece maçı kazandı.

5
"TAMAMDIR DİYORUZ"

İstanbul takımları içerde 1-0 gibi düşük skorla kazandığı zaman tamamdır diyoruz. Skoru yeterli buluyoruz o durma geldik artık. Kadıköy maçları, Kadıköy kültüründe çıkar anadolu takımına karşı net 7-8 pozisyona girer 3-4 farkla biter, 2 farkla biter, net oyunlar vardır. Bölüm bölüm yüksek tempoda geçer ama şimdi bunları göremiyoruz maçı kazandığında tamamdır diyoruz.

4
"BAKIŞ AÇIMIZ KAYDI"

Bakış açımız biraz bu tarafa doğru kaydı. Vasata alışan bir Fenerbahçe var ve diğer takımlar da Galatasaray ve Fenerbahçe oraya doğru gidiyor. Vasata alışan bir İstanbul kültürü oldu. 3 puan elbette önemlidir ancak bu oyun sizi orada bırakır mı?

3
"MANTIĞI BİR KENARA BIRAKIRIM"

İsmail Kartal'ın yerinde olsam, son 16-17 maç kala gelmiş Fenerbahçe'ye, 3-4 senelik oyun ortada, beklenti belli. Artık mantığı bir kenara bırakırım. Macera dolu, oyun dolu, skor dolu oyunla o coşkuyu yukarı doğru çekebilirsiniz.

2
"COŞKULU OYUNLA GEÇİRMELİ BU BÖLÜMÜ"

Çok gerçekçi oyunlarla değil coşkulu oyunlarla bu bölümleri geçirmesi gerekliymiş gibi geliyor bana. evet Fenerbahçe 3. oldu. Peki bu takım 2. olur mu? Onun ışığını aldınız mı? Güçlü oyunlar ortaya koydunuz mu? Ben bu ışığı aldığımı söyleyemem.

1
"FUTBOLCUNUN CEVABI SAHADADIR"

İrfan'a şunu söylemem lazım. Sen sus topunu oyna kavramını hiç savunmadım. Elbette kendini ifade et, kendini savun. Ama sen çıkıp oynadın mı ne algı operasyonu olur ne de kilon fazla olur. Futbolcunun cevabı sahadadır.