Arama Logo

Metin Tekin: "Galatasaray finali yapamıyor"
9
METİN TEKİN'İN YORUMLARI

Süper Lig'de Galatasaray'ın Altay ile 2-2 berabere kaldığı maçı Metin Tekin deüerlendirdi. İşte Metin Tekin'in yorumları...

8
İKİNCİLİK ÇOK DEĞERLİ OLDU

Ligin çok enteresan yere geldi. Beşiktaş'a 18 puan, Galatasaray, 16 puan fark. Çok erken konuşmak istemiyorum. Fenerbahçe'nin ne yapacağını bilmiyorum. Şuna döndü biraz iş; birinci sıraya Trabzonspor yazıldığı için ikincilik çok değerli hale geldi.

7
FİNALİ YAPAMADILAR

Galatasaray, bekleri Yedlin ve van Aanholt'u derine çekti. Fatih hocanın da anlatmak istediği buydu. Çok pozisyon buldular ancak finali yapamadılar. Galatasaray'ın iki beki etkin olabilse, daha üretken olabilse, oyun çok farklı yere gelebilirdi.

6
YEDLIN'İN SORUNU...

Yedlin'in sorunu derine gelmek değil. Derinde oynamak. Orada problem başlıyor. Pas mı veriyor, orta mı yapıyor...

5
CICALDAU'YU ARADILAR

Berkan ve Taylan orta sahada pas yapabilir. Ama üretkenlikte sıkıntı yaşanır. Cicaldau çok arandı bugün, bazı oyuncular vardır, eksikliği olmayınca hissedilir. Cicaldau da bence öyle.

4
GALATASARAY İÇİN DÜŞÜK

Galatasaray, bir pas takımıdır. Galatasaray'ın oyun anlayışı budur. 10 pas üstü dizi 4 tane var Galatasaray'ın, bu çok az.

3
ŞUT SAYISI YETERLİ

Galatasaray, bir ara çok pozisyona girdi. 24 tane şut çekmişler. Bu yeterli bir sayıdır aslında.

2
ANLAŞILIR AMA FİNAL YOK

Galatasaray'ın bugünkü planı çok değerli olabilir. Anlaşılabilir oyun falan diyoruz. Ama finali yapamadılar.

1
KENARLARI KULLANMALI

Galatasaray'ın bu oyununda kenar bekinin gidip gelmesi lazım. İleride zaten araya gidecek Feghouli ve Kerem var. Kenarda bek özellikli isimler kullanmak gerekiyor.