Arama Logo

Metin Tekin'den Fenerbahçe yorumları
8
METİN TEKİN DEĞERLENDİRDİ

Metin Tekin, Fenerbahçe'nn 4-0 kazandığı Çaykur Rizespor mücadelesini NTV'de değerlendirdi. İşte Metin Tekin'in yorumları...

7
ÇOK NET GÖSTERDİ

Bu tarz işlerde sistem değil de oyun ve oyuncu tercihleri çok önemlidir. Bugün neden böyle oldu, Rizespor'dan dolayı. Hiç savunma da yapmadı Rizespor bugün. Rizespor bugünkü oyunuyla neden ligde son sırada yer aldığını çok net gösterdi.

6
FENERBAHÇE BUNA SEVİNİYOR
Bugün çok sevinen bir Fenerbahçe vardı. Liderin 12 puan gerisinde ama, Galatasaray'ın ve Beşiktaş'ın önünde, ikinci sırada. Fenerbahçe buna seviniyor. Lig ikinciliği artık yarışta önemli bir hedef haline gelmeye başladı.
5
G.SARAY VE BEŞİKTAŞ...

Fenerbahçe, lidere 12 puan yaklaştığından daha çok Galatasaray ve Beşiktaş'a puan farkı yaptığı için seviniyor. Galatasaray da, Beşiktaş da kolay kazanamayan takımlar olmaya başladı.

4
MUAZZAM İŞLER YAPMADI
Fenerbahçe'de Sosa'nın oyuna girişinin de etkili olduğunu düşünüyorum. Sosa, bugün muazzam işler yapmadı, Crespo futbolun zor işlerini yapmaz. Koşar, mücadele eder, futbolun basit işlerini yapar. Bazen öndeki yaratıcılık karmaşık işler, yetenek gerektirir. Sosa, bugün bunları kapayan isimlerdendi.
3
ÇIKTIĞINA PİŞMANDIR
Berisha çıktığına çok pişmandır. Yakalamışken ben atayım diye düşünmüştür. Bunlar önemli tabii ki Fenerbahçe için.
2
HAFTAYA NE YAPACAK
Fenerbahçe, bu oyunu haftaya Gaziantep'e taşıyabilecek m? Bunun cevabını Fenerbahçe verecek. Bir maç hiçbir şeydir. Eğer Fenerbahçe bu oyunu 3-4 maça taşıyabilirse o zaman farklı şeyler konuşmaya başlarız. Bir hafta, bir maç hiçbir şey değildir futbolda.
1
O YÜZDEN OLUMLU ŞEYLER SÖYLÜYORUZ

Liderden 12 puan geride Fenerbahçe. Galatasaray ve Beşiktaş daha farklı geride. O yüzden olumlu şeyler söyleyebiliyoruz Fenerbahçe için.