Arama Logo

Mesut Urgancılar'dan 'Beşiktaş Token' açıklaması
8
MESUT URGANCILAR'DAN AÇIKLAMA

Beşiktaş Genel Sekreteri Meust Urgancılar, Şampiyonlar Ligi'nde Dortmund ile oynayacakları maç öncesinde A Spor'a açıklamalarda bulundu.

7
"UMARIM KAZANAN BİZ OLURUZ"

Uzun bir aradan sonra Şampiyonlar Ligi'ndeyiz, hazırız. Şimdiden tüm sporseverlere, Beşiktaşlılara iyi bir gece olmasını temenni ediyorum. Umarım kazanan biz oluruz. Skor tahmini vermek istemiyorum. Top çizgiyi geçerse bizim için geçsin.

6
"HERKES AŞISINI OLSUN"

Şu anda yüzde 50 kapasitedeyiz, biletlerin tamamı satıldı. Keşke bundan sonraki maçları daha yüksek kapasite ile oynayabilsek ama bunun çaresi sağlık önemlerini almakla başlıyor. Herkes bir an önce aşılarını olmalı.

5
"UMARIM ÜST TURA ÇIKANLARDAN OLURUZ"

Her takım değerli. Umarım üst tura çıkan takımlardan biri biz oluruz.

4
"BUNDAN SONRA HER ŞEY ONLARDA"

Top santraya olana kadar yapılması gereken her şeyi yaptık. Bundan sonra her şey teknik kadroda ve oyuncularımızda. Onlar da ellerinden geleni yapacaktır.

3
"LÜTFEN KORSAN ALMAYIN"

Stadın önünde korsan ürün satılıyor. Taraftara ricam lütfen korsan ürün almasınlar, aldırmasınlar ve sattırmasınlar. Her yerde korsan ürünler var.

2
"DEMEK Kİ İSTEYİNCE OLABİLİYORMUŞ"

Transferlerimiz çok değerli ama harcamalarımızı düşünürseniz Haziran 2019'da alınan oyunculardan daha düşük maaşlı isimler. Demek ki isteyince olabiliyormuş. Tüm branşlarda yeniden yapılanma içerisindeyiz.

1
"BEŞİKTAŞ TOKEN PROJESİ OLACAK"

Beşiktaş'a yeni gelir kaynakları yaratmak da önemli. Beşiktaş Token projesi olacak. Son aşamadayız. Şeffaf bir hazırlık süreci var. Bitince de "Gelin Beşiktaş'ın geleceğini birlikte inşa edelim" diyeceğiz.