Arama Logo

Mesut Özil yeni sezonu iple çekiyor!

Fenerbahçe’de Mesut Özil heyecanı yaşanıyor. Disiplini, liderliği, arkadaşlarına yardımı ve Vitor Pereira ile kurduğu iletişimle dikkat çeken ünlü yıldız, 10 numaralı formasıyla yeni sezonu bekliyor.
11
FENERBAHÇE'DE MESUT ÖZİL HEYECANI

Fenerbahçe’de yeni sezon öncesinde tüm gözler Mesut Özil’e çevrildi. Sezon başı hazırlıklarının ilk gününden itibaren disiplini, liderliği, takıma uyumu ve arkadaşlarına yardımlarıyla öne çıkan Özil, teknik direktör Vitor Pereira ile de başarılı bir iletişim yakaladı.

10
10 NUMARAYI KAPTI

Fiziksel olarak da güç depolayan tecrübeli futbolcu, 2021-22 sezonunda hazır bir görüntüyle sahaya inmeyi planlıyor. Ayrıca yeni sezonda 10 numaralı formayı da giyecek olan Mesut Özil, bu konuda da mutluluk yaşıyor.

9
LİDER SORUMLULUĞU

Ancak en önemlisi liderlik özellikleriyle dikkat çekmesi oldu. Takımın yaş olarak da büyüklerinden olan Özil, hiç kimseyi ayırt etmeden herkese eşit mesafede yaklaşıyor.

8
SEZONA SIFIRDAN BAŞLIYOR

Vitor Pereira ve yardımcılarının da işini bu açıdan kolaylaştıran deneyimli yıldız, bu sezon fark yaratmak istiyor. Arsenal’deki son döneminde 1.5 sezona yakın bir süre formasından uzak kaldığı için geçen sezonun ikinci devresinde Fenerbahçe’de istediği performansı sergileyemeyen, üstüne bir de sakatlık yaşayan 32 yaşındaki futbolcu, 2021-22 sezonuna sıfırdan ve rahat bir şekilde başlıyor.

7
SAHADA EN ÖNEMLİ KOZ

Hem fiziksel hem de mental olarak rahatlayan Mesut Özil bu sezon takımının en önemli kozlarından biri olacak. Vitor Pereira da dünyaca ünlü futbolcuyu yeni sezonda hem bir yıldız gibi görüyor hem de saha içinde kendisine bir yardımcı gibi değerlendiriyor.

6
MERT HAKAN’A KATKI

Mesut Özil’in Fenerbahçe’ye transfer olduğundan beri Mert Hakan Yandaş ile olan yakın dostluğu gözlerden kaçmıyor. Özil’in sarı-lacivertli takıma katılması Mert Hakan’ın hem mantalitesine hem de futboluna olumlu katkılar sundu.Saha içi ve saha dışında hep Özil’le yakın durup iletişimde halinde olan 25 yaşındaki Mert Hakan, takım arkadaşının tecrübelerinden faydalanıyor. Özellikle yurt dışında futbol oynama konusunda tavsiyeler alıyor.

5
VİTOR PEREİRA RAHAT

Fenerbahçe’deki ilk döneminde Robin Van Persie ile zaman zaman sıkıntılar yaşayan Vitor Pereira, bu kez çok daha rahat. Çünkü Mesut Özil’in olgun ve uyumlu yaklaşımı Portekizli çalıştırıcının elini güçlendiriyor. Özil, Pereira ve yardımcılarına sürekli yardımcı oluyor, idmanlarda disiplini elden bırakmıyor ve zorluk çıkarmıyor.

4
DOSTLUKLAR KURDU

Fenerbahçe’ye katıldığı ilk günden itibaren takım arkadaşlarıyla çok iyi anlaşan Mesut Özil, sağlam dostluklar kurdu. Kariyeri boyunca Real Madrid ve Arsenal’de oynarken de takım arkadaşlarıyla her zaman iyi anlaşan Özil, Fenerbahçe’de de bu durumu sürdürdü.Caner Erkin, Mert Hakan, Ozan Tufan, İrfan Can, Altay Bayındır, Sosa gibi isimlerle çok iyi arkadaşlıklar kuran Özil, kendisiyle iletişime geçen herkese açık davranıyor.

3
ALÇAKGÖNÜLLÜ VE SAKİN

Dünyaca ünlü bir yıldız olmasına rağmen son derece mütevazı ve alçakgönüllü olan Mesut Özil, takım içerisinde çok seviliyor. Yerli yabancı tüm futbolcular, Özil’e büyük bir saygı duyuyor. Teknik ekipten personele kadar herkes ünlü yıldızla iyi anlaşıyor.

2
ARDA GÜLER’E YAKIN TAKİP!

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe, teknik direktör Vitor Pereira yönetiminde çalışmalarını devam ettiriyor. Dün sabah, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleştirilen idmanda, Mesut Özil ve Arda Güler, en fazla konuşulan iki isim oldu.Dünyaca ünlü futbolcu Özil, kulübün gelecek vaat eden yıldızı Arda Güler’le yakından ilgilendi. 32 yaşındaki futbolcu, 17 yaşındaki takım arkadaşıyla idman sahasına beraber geldi. Bu esnada Özil ile genç Arda’nın beraber sohbeti gözlerden kaçmadı.

1
TAVSİYELERDE BULUNDU
Genç arkadaşına bir şeyler anlatan başarılı yıldız, uyarılar yaptı, tavsiyelerde bulundu. Antrenman esnasında da Arda Güler’in Mesut Özil’e yakın olması gözlerden kaçmadı. Mevkii olarak da benzer yerlerde oynayan iki ismin, yakınlaşması herkesin dikkatini çekti. Mesut Özil gibi bir yıldızın, Arda Güler gibi potansiyelli bir gençle ilgilenmesi takdir topladı, yüzleri güldürdü. (Milliyet)