Sporx Extra Arama Logo

Mehmet Demirkol'dan gündeme dair açıklamalar
18
DEMİRKOL'DAN DEĞERLENDİRMELER
Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, gündeme dair yorumlarda bulundu. İşte Demirkol'un beIN Sports'taki o sözleri...
17
GÜÇLÜ BİR OYUN YOK
Beşiktaş'ın çok güçlü bir oyunu yok hatta güçlü bir oyunu da yok. Burada, 'Direnç noktası oluşturabilecek ne var?' diye bakacağız. Kolay gol buluyorsundur, zor gol yiyorsundur. Dün, Burak yok. Karius, olmasa daha iyi.
16
MUSLERA 4-5 MAÇ KURTARDI
Karius'u Beşiktaş'tan al, Galatasaray'ın kalesine koy; şu anda Galatasaray 13. - 14. falandı. Muslera sene başından beri 4-5 maç kurtardı, belki daha fazla.
15
BAŞKA AÇIKLAMASI YOK
Karius’un kontratında sürekli oynar maddesi var herhalde. Bence var. Bazı kiralık anlaşmalarında sürekli oynama şartı konuyor, acaba öyle bir zorunluluk mu var? Çünkü açıklaması yok. Ayakları açılmıyor.
14
KALİTEDEN ŞİKAYET EDİLEMEZ
Kim var dün Sivas'ın orta sahasında? Ziya, sol bek aslında. Fatih, stoper aslında, Beşiktaş'tan kiralık ve Hakan. Lütfen yanlış anlaşılmasın, çok takdir ediyorum. Eğer bu 3 oyuncuyla sizi yeniyorlarsa, Beşiktaş'ta kadro kalitesinden şikayet edilemez.
13
GEÇEN SENE 69 PUAN İLE OLUNDU
40 puan ne demek? Ben 75 yapabilirim demek. 70 yapamıyor büyükler artık. 69 puanla şampiyon olundu geçen sene.
12
BEN Mİ YAPACAĞIM

Abdullah Avcı'nın, 'Daha ayağa, akıllıca oynamamız lazım.' sözlerine katılıyorum. Ama neden olmuyor hoca? Ben mi yapacağım onu?

11
ÇOK DÜŞMÜŞ
Oğuzhan, Beşiktaş ayarının çok altına düşmüş. Bunu Roco için söyleyebilirsin, Roco çabasıyla tutunabilir. Oğuzhan için vasat olma şansı yok. Oğuzhan'ın sürekli süper olması lazım, ondan beklenen o.
10
BÜYÜK İŞ
Rıza Çalımbay büyük iş yapıyor. Böyle bir orta sahayla akıl almaz bir iş yapıyor. Ben Rıza hocanın değiştiğini düşünüyorum, şu anda ligin yıldızıdır.
9
MERT İÇİN SÜREKLİ OYNAMA ZORUNLULUĞU
Karius'la alakalı sadece sürekli oynaması gerektiği ihtimali geliyor. Galatasaray örneğin Mert Çetin'i istedi, Roma sürekli oynama zorunluluğu istedi.
8
KALİTEYİ GÖSTERİYOR
Sanki Falcao sahada yokmuş gibi oynuyor Galatasaray. Tam %100 mü, emin değilim. Mesela iki tane şutu var, normal şartlarda mümkün değil onun kalecide kalması. Ama attığı gol, kaliteyi gösteriyor.
7
İKİLİLERİ BULDUN
Fizik olarak biraz daha hazırlanınca ve ikilileri bulmaya başladığın anda, işin şekli hemen değişiyor. Öndekini buldun, Emre Akbaba-Falcao. Ortadakini buldun, Lemina-Seri. İşi değiştiren bu.
6
ÇARPI 2
Dün Saracchi'nin oynadığı oyun şu: Herkesin dinamizmi çarpı 2.
5
BAŞKASI OLSA OLMAZ
İlk yarı itibariyle 1 kişiden bahsediyorduk, Muslera. 60'tan sonra inanılmaz iki kurtarışı var. Başkası olsa mümkün değil çıkmaz.
4
HAZIR DEĞİL
Linnes çok ham, hiç hazır değil. İyi niyetine, oyun bilgisine hiç şüphe yok ama hazır değil.
3
ÖZEL OYUNCU
Emre Akbaba ve Belhanda aynı ligin oyuncusu değil. Aynı klasman değiller. Emre Akbaba, direkt kaleyi düşünen bir oyuncu. 2 defa ayağı kırılmış bir oyuncunun, bu kadar güvenle oyuna dönebilmesi, maşallahı var. Özel oyuncu Emre.
2
BU KADARI KİMSE DE YOK
Ligde çok iyi hücumcular var. Ama bu kadar, bu kadarı kimsede yok. Sturridge'i kullanmadığın bir hücum gücün var. Nwakaeme; biliyorsun o çalımı atacağını ve yine yiyorsun. Biliyorsun o şutu atacağını ve gene yiyorsun.
1
YENİ OYUNLA MI İLGİLİ GÖRECEĞİZ
Uzun zaman sonra gol yemeden tamamladı Trabzonspor. Bu Kasımpaşa'yla mı alakalı, yeni oyunla mı alakalı, göreceğiz ileriki maçlarda.