Arama Logo

Marek Hamsik: "Şampiyonluğa oynuyoruz, mutluyum"
7
MAREK HAMSIK KONUŞTU
Trabzonspor'un yıldız isimlerinden Marek Hamsik, basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve şampiyon olmak istediklerini, henüz yolun başında olduklarını söyledi.
6
"UĞURCAN ÇAKIR HARİKA"
Uğurcan Çakır, harika bir kaptan. Buranın yetiştirdiği en önemli oyunculardan biri. Takımımızda tecrübeli arkadaşlarımız da var ve birbirimize yardım ederek işimizi yapmaya çalışıyoruz.
5
"BEN DE DİKKAT EDİYORUM"
Sahada geçireceğiniz 1 saatlik idman süresi, fit kalmak için yeterli değil. Yediklerinize, içtiklerinize, uykunuza dikkat etmeniz gerekiyor. Ben de yaşımı düşünerek bunlara dikkat ediyorum.
4
"ŞAMPİYONLUK MÜCADELESİ VERİYORUM"
Üst seviyelerde oynamak için Trabzonspor'a geldim. Büyük bir takımdayım, şampiyonluk mücadelesi veriyorum, bu beni çok mutlu ediyor.
3
BERAT VE ABDÜLKADİR
Takım arkadaşlarınız sizden güzel sözlerle bahsettiğinizde mutlu olursunuz. Böyle devam edersen milli takıma gidersin demiştim Berat'a. Milli Takım'da da seçildi. Abdülkadir Ömür Türkiye'nin en büyük yeteneklerinden, herkes görüyor. Son maçta bize çok yardımcı oldu.
2
"NAPOLI İLE İKİ PARTİ"
Umuyorum Napoli de şampiyon olur. Böyle biterse aynı anda iki partiyle sezonu kutlamış olacağım.
1
"TÜM ŞEHİR ŞAMPİYONLUK İSTİYOR"
Tüm şehrin hayalinin şampiyonluk olduğunun farkındayım. Sadece 10 maç tamamlandı, lig tamamlanmadı. Ligin tamamında namağlup gitmek mümkün değil. Takım kötü gittiğinde de taraftarımızdan destek bekliyoruz. İlk sıradayız, ilk sırada olmanın tadını çıkarıyoruz ama önemli olan ligin sonunda ilk sırada kalabilmek.