Arama Logo

Levent Tüzemen ve Gürcan Bilgiç'ten Galatasaray yorumu
9
TÜZEMEN VE BİLGİÇ'TEN YORUMLAR
Sabah Gazetesi yazarları Levent Tüzemen ile Gürcan Bilgiç, Galatasaray'daki son durumu değerlendirdi ve "Galatasaray, PSV hezimeti sonrası bir günde 3 isimle anlaştı. Bu durumu nasıl yorumlarsınız?" sorusunu cevapladı.
8
"BAŞINDAN BERİ BELLİYDİ"
LEVENT TÜZEMEN: Galatasaray'ın sağ bek, sol bek ve orta saha oyuncularına ihtiyacı olduğu sezon başından belliydi. Ancak PSV maçı öncesine kadar beklenen ve istenen transferler yapılamadı.
7
"KEŞKE PSV ÖNCESİ GELSELERDİ"
LEVENT TÜZEMEN: Alınan ağır yenilgiden sonra yönetim, jet hızıyla iki bek ve 10 numara transferi yaptı. Keşke Aanholt, Boey ve Cicaldau transferleri PSV maçından önce yapılabilseydi daha doğru olurdu. Belki de tur şansı doğardı. Şimdi bu üç isim statü gereği rövanşta oynayamayacak.
6
"CICALDAU ETKİLİ BİR OYUNCU"
LEVENT TÜZEMEN: Transferlere gelince; Cicaldau, iki ayağını da etkili kullanan, kaleyi görünce şut atmayı düşünen, duran toplarda nokta ortalar yapan ve golle sonuçlanan frikikler kullanan bir oyuncu.
5
"ROSIER'İ ANDIRIYOR"
LEVENT TÜZEMEN: Aanholt'un tecrübesi sol tarafa güç katacaktır. Sağ bek Boey ise atletik bir oyuncu. Hücuma çıkmayı çok seviyor. Stil olarak da Valentin Rosier'i andırıyor.
4
"PLANLAR DEVLER LİGİ'NE GÖRE YAPILDI"
GÜRCAN BİLGİÇ: Galatasaray sattığın kadar al kuralından çıkmıştı. Yeni başkan da 300 milyon TL gibi ekstra bir rakamı kasaya sokacağını vadederek geldi. Muhtemelen transfer planlarını Şampiyonlar Ligi iddiasına göre yaptılar.
3
"ORTADA İDDİA KALMAYINCA..."
GÜRCAN BİLGİÇ: Eğer PSV'yi geçselerdi daha pahalı, daha kariyerli ve umut veren isim alacaklardı. Ortada iddia yani Şampiyonlar Ligi'nin parası kalmayınca bu kez genç isimlere yönelmiş olabilirler. Bu işin bir tarafı…
2
"TERİM'İN KONUŞMAMASI DİKKAT ÇEKİCİ"
GÜRCAN BİLGİÇ: Diğer yanının Mustafa Cengiz yönetimini sık sık sıkıştıran, isimler vererek transfer planını açıklayan Fatih Terim'in şu ana kadar tek kelime etmemesi, mevcut takımı yeterli görmesi veya finansal durumla ilgili pozitif şeyler konuşması daha dikkat çekici.
1
"BU TRANSFERLE KAPANMAZ"
GÜRCAN BİLGİÇ: 5 gollü bir mağlubiyet ağır yaradır. Bu transferlerle kapanmaz.