Arama Logo

Levent Tüzemen: "Tamamen Lale Orta'nın eseri"
6
LEVENT TÜZEMEN'DEN FLAŞ SÖZLER

Spor yorumcusu Levent Tüzemen, Konyaspor-Galatasaray maçındaki tartışılan pozisyonla ilgili konuştu. Tüzemen, MHK Başkanı Lale Orta ile ilgili de flaş sözler sarf etti.

5
"BÜTÜN TÜRKİYE 'KIRMIZI' DİYOR"

Bütün Türkiye Dubois'in pozisyonuna kırmızı kart diyor. Kerem'in pozisyonu ofsayt değil. Niye kaldırıyorsun yardımcı hakem? Giderse gol olacak. Erman Toroğlu'nun bir lafı vardı, "Yanlarım ağrıyor" diye. Yanlar çok tehlikeli. Lale Orta bu konuda görevini kötü kullanmıştır. Bugün bu kırmızı kartın verilmemesi, Lale Orta'nın eseridir.

4
"JANUZAJ'I ATTIRDIN"

Aynı hakem Serkan Tokat, Başakşehir maçında Zanuzaj'ın kaydığı pozisyonda kırmızı kartla attıran VAR hakemi değil mi? Hakem "oyna" dedi. Kart da göstermedi. Döndürdün kırmızı kart gösterdin. Orada doğru yapıyorsun.

3
"LALE ORTA'NIN ESERİ"

Bu Serkan Tokat kim biliyor musunuz? Kayseri'de Icardi'nin şutunun elle kesildiğinde penaltıyı görmeyen VAR hakemi. Gözlerine perde inmiş. Aynı Serkan Tokat çağırmıyor. Çünkü bu Lale Orta'nın eseri.

2
"BU AÇIKLAMALAYLA KENDİNİ AKLAYAMAZSIN"

Sen Donk olayında eğer VAR odasından resmi alıp Trio'ya 'Bunu tartışacaksınız' diye talimat gönderiyorsan, çıkıp bu açıklamalayla kendini aklayamazsın Lale hanım.

1
"İSTİFA ETMENİZ LAZIM!"

Sizin burada yaptığınız iş, üniversitede yaptığınız öğretim üyeliği ile eşdeğer değildir. Siz adalet dağıtan yerdesiniz. Siz adalete müdahale ettiniz. Lale hanım görevinizi kötüye kullandınız. Siz bir öğretim üyesisiniz. Öğrencilerinize dersinizi anlatıyorsanız bu kurumdan istifa etmeniz lazım.