Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Levent Tüzemen: "İspanyol hoca zaman kaybı olacak"
9
TÜZEMEN: "TORRENT, ZAMAN KAYBI OLACAK"

Levent Tüzemen, Galatasaray'ın Atakaş Hatayspor'a 4-2 kaybettiği mücadeleyi Sabah gazetesini değerlendirdi. Tüzemen'in yazısının tamamını Sabah gazetesini satın alarak okuyabilirsiniz.

8
"TRAVMALAR"

Galatasaray büyük takım özelliğini kaybetmenin travmalarını yaşıyor. Oyuncu grubunun kapasiteleri, kaliteleri becerileri ve yetenekleri kısıtlı olduğundan Galatasaray bir oyun istikrarı yakalamıyor. Hatayspor karşısında dengesiz bir Galatasaray izledik.

7
"ÖZGÜVENSİZLİK, ÇARESİZLİK"

İki kez öne geçen bir penaltıyı kullanamayan Galatasaraylı oyuncular özgüvensizlik ve çaresizlik yüzünden Hatay'a da direnemeyip farklı kaybettiler.

6
"ZAMAN KAYBI OLACAK"

Guardiola'nın yardımcısı etiketiyle Galatasaray'ın başına geçen Torrent'in taktik anlamda anlatacağımız bir farklılığını göremedik. Ben İspanyol hocadan skor avantajlarından sonra Avrupa'daki gibi kompakt oyuna dönmesini beklerdim. Ne yaptı? Oyunculardan önde baskı yapmasını istedi. Galatasaray takım olarak bu baskıyı yapabilseydi ligde 27 puanda kalmazdı. İspanyol hoca zaman kaybı olacak.

5
"SORUN OYUNCULARDA"

Sorun öncelikle oyuncuların yapısında. Aytaç, Alpaslan, Cicaldau, Morutan, Berkan, Taylan ve kaleci İsmail Galatasaray formasını giyecek oyuncular değil

4
"GENÇLEŞTİRME PALAVRASI"

Eğer yönetim devre arası takviye yapmaz ise gençleştirme palavrasıyla çapsız oyunculardan kurulan Galatasaray kaybetmeye devam eder. Sarı-kırmızılıların acilen Ünal Aysal ve Dursun Özbek dönemindeki gibi güçlü bir kadroya ihtiyacı var.

3
"HAKEM ÖZDAMAR RESMEN EZDİ"

Özel Not: Galatasaray'ı eleştirdim. Ancak Galatasaray'ı hakem Erkan Özdamar verdiği kararlarla resmen ezdi. Kamara ile Riberio sürekli rakibi provoke ettiler. Hakem Özdamar bu provokasyona destek olup Galatasaraylı oyunculara haksız kartlar gösterdi. Taylan'ı attı ama iki kez atılması gereken Kamara'yı sahada tuttu.

2
"PENALTIYI VEREMEDİ"

Özellikle 25. dakikada Fatih'in ceza alanı içinde Kerem'e yaptığı darbe penaltıydı. Kerem düşmediği için mi penaltı verilmedi? Burak'ın Kerem'e attığı omuz da penaltıydı.

1
"TFF'DEKİ BAZI GÜÇLER"

TFF'deki bazı güçler anladığım kadarıyla şunu diyor: Terim'i yollamak yetmez. Burak Elmas da gitmeli!