Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Levent Tüzemen: "Dursun Özbek seçilirse yine şampiyonluğa oynarlar"
5
LEVENT TÜZEMEN YAZDI

Sabah spor yazarı Levent Tüzemen, Galatasaray'ın deplasmanda Antalyaspor'la 1-1 berabere kaldığı maçı yorumladı.

4
"EN KÖTÜ SEZON NİHAYET GERİDE KALDI"

Adnan Polat'ın başkanlığının son döneminde Galatasaray sezonu 8'inci bitirmişti. Burak Elmas başkanlığında Galatasaray için yaşanan en kötü sezon nihayet geride kaldı.

3
"ÖZBEK SEÇİLİRSE..."

Galatasaray son iki şampiyonluğunu dönemin başkanı Dursun Özbek'in kurduğu kadroyla yakalamıştı. Özbek'in aldığı oyuncuları, Cengiz yönetimi paraya dönüştürmüştü. Galatasaray menfaatleri için Metin Öztürk ile aynı listede buluşan ve güçlü isimlerden bir yönetim kurulu oluşturan Dursun Özbek'in başkan seçilirse yine şampiyonluğa oynayacak bir kadro yaratacağına inanıyorum.

2
"MUHAMMED DIŞINDA KALİTELİ OYUNCU YOK"

Mevcut kadronun kalitesi Galatasaray taraftarını gelecek sezon güldürecek yapıda değil. Muslera, Nelsson, Kerem, Marcao ile 11'de forma şansı bulamasa da Antalya'ya yine golünü atan genç golcü Mustafa Muhammed'in dışında kaliteli oyuncu yok.

1
"BÖYLE BİR HOCA GETİRİLMELİ"

Torrent'in kibri, takıntısı oyuncuları da küstürdü. Aklı fikri parada olan ve sık sık sözleşmesini dile getiren İspanyol hoca sezon sonu Galatasaray'dan ayrılacak oyuncuları oynatıp gelecek sezon da geniş kadroda yer alacak isimlere şans vermedi. Altyapıdan bir oyuncuyu bile oynatmayı düşünmedi. Yeni yönetim Galatasaray'ın başına hedefleri olan, hırslı, başarıya aç, güçlü yardımcıları olan ve hem oyuncuya şefkatli davranın hem de gerektiğinde disiplini ön plana çıkaran bir hocayı getirmeli.