Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Levent Tüzemen'den Mauro Icardi iddiası
13
TÜZEMEN'DEN ICARDI İDDİASI

Levent Tüzemen, A Spor yayınında Mauro Icardi ile ilgili flaş iddialar ortaya attı ve Okan Buruk'a önerilerde bulundu. İşte Tüzemen'in sözleri....

12
"ICARDI ARJANTİN'E GİTTİ"

Mauro Icardi, şu anda Arjantin'de. Erden Timur çok büyük, çok başarılı transferler yaptı. Icardi bir şov transferi, Abdurrahim Albayrak'ın Falcao transferi gibi. Gövdeli bir transfer anlamında. Gövdelidir ama sorunlu transferdir. Galatasaray'ın Icardi transferine ihtiyacı var mı demiştim. Tabii Galatasaray taraftarı ister, kabul ediyorum.

11
"AYRICALIK GÖSTERMEYİN"

Okan Hoca'ya bir önerim var. Okan Hoca bütün takımı kollamak istiyorsa, takım üstünde hakimiyet kurmak istiyorsa Icardi Galatasaray'da ayrıcalık görmemeli. Bugün Gomis'in kazandırdığı puanlar var. Icardi, Galatasaray'da şu ana kadar bir şey yapmadı. Bir penaltı attı.

10
"SORUNLARINI ÇÖZ, ÖYLE DÖN"

Takımın önüne geçmemeli Icardi. Gerek Erden Bey, gerekse Okan Buruk sohbet edip Icardi'ye 'Sorunlarını çöz, kafanı boşalt, rahatla, hazırsan Florya'da antrenmanlara dönüp futbolunu oyna' demeli.

9
"TAM 11 DERKEN ARJANTİN'E GİTTİ"

Icardi, Galatasaray üzerinde Demokles'in Kılıcı gibi sallanmamalı. Bugün Galatasaray Icardi'siz oynadı. Sakattı, hazır değildi, tam 11'de oynayacak diye beklerken Arjantin'e gitti. Sorunlarını çöz. Sorunların Galatasaray'ı bağlamaz. Galatasaray'a bugüne kadar birçok yabancı yıldız oyuncu geldi, sorunlu oyunculara taviz verilmedi.

8
"ÇOLUK ÇOCUK HEPSİ MUTLUYDU"

Icardi ile Wanda'nın sorunu nedir? Birlikte geldiler, çok güzel karşılandılar. Çoluk çocuk geldi, herkes çok mutluydu. Otelden eve geçildi. Yani sorun nedir! Icardi'nin PSG'deki sorunlarından biri bu muydu? Yoksa niye PSG, Icardi ile yollarını ayırsın.

7
"VALLAHİ GOMIS HAKLI ÇIKTI"

Galatasaray için gövdeli bir forvet olarak geldi ama tabloya bakınca Icardi yokken Seferovic birinci, Gomis ikinci santrfordu. Gomis röportaj vermişti 'İkinci adam olmam' diye. Vallahi haklı çıktı. 37 yaşında adam birinci santrfor oynuyor. Seferovic onu geçmek için çaba sarf etmiyor. Icardi özel hayatındaki çalkantılarından dolayı kendini Galatasaray'a veremiyor.

6
"ARKA ADALE FALAN UYDURMA"

Arka adalesi falan bunların hepsi uydurma. Bence arka adalesi falan değil antrenman performansında çok iyi deniyor. Galatasaray'ın ikinci bir Falcao krizi yaşamaması lazım. Falcao bir gitti, 3 ay gelmedi. Galatasaray'a sorunlarını çözmek için geldin. Sen Icardi'sin. Sorun nedir! Bu sorunun dallanıp budaklanmaması lazım.

5
"MASAYA YUMRUĞUNU VURACAKSIN"

Icardi, Galatasaray'da ayrıcalık görmeyecek. Bir takım sıkıntısı var, kapatırsın. Sen bir oyuncusunun değil Galatasaray'ın hocasısın Okan Buruk. Masaya yumruğunu vuracaksın. Icardi'ye bakmayacaksın. Hazırsa oynayacak. Ayrıcalık gösterirsen Gomis ve Seferovic'i de kaybedersin. Hazırsa çatır çatır oynayacak.

4
"SİZ DADI DEĞİLSİNİZ"

Icardi'nin dadısı değilsiniz. Bu oyuncu kafasına göre Arjantin'e gidiyor. Ne zaman geleceği belli değil. Şimdi Galatasaray'ın 15 gün maçı yok. Galatasaraylı oyunculara 4 gün izin verildi. 4 günün sonunda Icardi Florya'da olacak mı merak ediyorum. Olmazsa Galatasaraylı oyunculara saygısızlık olur. Gelmezse Okan Buruk'un buna izin vermemesi lazım.

3
"TAKIMI KAYBEDERSİN HOCAM"

Millet çatır çatır antrenmana çıkacak, Icardi hala Arjantin'deyim derse kusura bakmasın. Icardi'yi takımın önüne geçirirse Okan Hoca, takımı kaybeder. Takım üzerindeki ağırlığını, adalet duygusunu kaybedersin. Icardi, Galatasaray'dan büyük değildir.

2
"SEN NİYE GİDİYORSUN, WANDA GELSİN"

Wanda Nara ile sorunlarını niye Arjantin'de çözüyor. Türkiye'de oturuyorlar. Wanda gelsin, Türkiye'de çözsün. Ne varsa burada çözerler. Kadın kendi mesleğini yapıyor. Kocası kadar kazandığını düşünmüyorum. Icardi büyük kazanıyor, işin gerçeği bu. Icardi İstanbul'da oynasın, ben Arjantin'de programımı yapayım böyle bir dünya yok. Bence sıkışılan nokta bu, çözülemiyor.

1
"G.SARAY'A ZARAR VERİYOR"

Özel hayatlarına kimse karışamaz. Ancak, Icardi futbol oynuyor. Ayrılıklar falan sorun oluyorsa Icardi neden Galatasaray'a geldi, bir Arjantin takımına gitseydi. En azından sorun çözülürdü. Icardi şu anda Galatasaray'a zarar veriyor, fayda vermiyor. Yol yakınken uyarıyorum Okan Hoca'yı.