Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Levent Tüzemen'den Galatasaray maçı yorumları
9
LEVENT TÜZEMEN'İN YORUMLARI
Levent Tüzemen, A Spor'da Galatasaray'ın Kasımpaşa'ya 3-1 mağlup olduğu maçı değerlendirdi.
8
"ÜÇÜ DE BİRBİRİNE YABANCI"
"Ben Torrent'in getiriliş şeklini eleştirmiştim. Bu maçta da Hatay maçında da bir farklılık yapmasını bekledim. Bu maçta bir orta saha yapmış. Üçü ilk defa birlikte oynuyor üçü de birbirine yabancı."
7
"G.SARAY KADROSU YETENEKLİ DEĞİL"
"Ayağını iyi kullanan kaleci önemli. Ayağa pasla başlıyorsun bunu yapamıyorsun o zaman neden ısrar ediyorsun. Uzun oynayabilirsin. Galatasaray'ın kadrosu çok yetenekli değil. Lucescu'nun şampiyon olduğu sezon kiralıklar vardı mesela. Top tekniği yüksek takımdı. Bu takımın teknik konusunda sıkıntısı var. Kadro mühendisliği yanlış yapılmıştı sezon başında."
6
"İMKAN VARSA GERİ ALSINLAR"
"İmkan varsa, kulüpler de izin verirse kiraladıkları oyuncuları geri alsınlar. Emre Akbaba 8 gol 6 asist yapmış. Batuhan Şen inanılmaz. Okan'ı alabiliyorsan geri al. Yunus 6 gol 7 asist. Sözleşme imzalamadığın Donk bu takımda oynar. Ezbere, kontrolsüz hücum eden bir takım Galatasaray"
5
"KADRO KURMA HEVESLİSİ YÖNETİCİLER VAR"
"Kasımpaşa daha takım gibi takım görüntüsündeydi. Maçın başında Umut karşı karşıya kaçırdı. Boey'den vazgeçip Yedlin'i koyuyorsun. Bazı yöneticilerin kadro kurma konusunda çok hevesli olduğunu biliyorum. Bu maçta neye göre böyle değişiklikler yapıldı 11'de bilemiyorum. Yazık!"
4
"OLUMLU ŞEYLER YAZAMIYORUM"
"Galatasaray takımıyla ilgili olumlu yazı yazmakta zorlanıyorum ben, benim işim en zoru. Galatasaray kendi dinamiklerini kullanmıyor. Ümit Karan var, çağırırsın bu kulübün dinamiklerini biliyor. Bir sohbet edersin. Bu akılları almak zor mu?"
3
"BU İŞ HOCA DEĞİŞTİRMEKLE OLMAZ"
"Galatasaray başkanı hem UEFA hem de Süper kupayı kazandı. Burak Elmas şu anda şapkayı önüne alıp karar vermesi lazım. Bu işi hoca değiştirmekle olmaz. Burak beyin de bu analizi yapması lazım, isimler elbet ona da geliyordur"
2
"ÖNCE ARDA FEDAKARLIK YAPIP OYNAYACAK"
"Arda'nın çok katkısı olmadığı için kaptan gibi açıklama yapmış. Kendisini hazırlayacak, kaptan olarak sahaya çıkacak ve sahada liderliğini yapacak. Bu açıklamaları yapmasının pek bir anlamı yok bence. Bu tamamen üzüntünün ifadesi ama önce o sorumluluğunu alacak. Kilosunu verecek, kalan haftalarda canını dişine takacak. Bu takımın kaptanı Ömer Bayram olmaz kusura bakma, bu takımın kaptanları olmuştur"
1
"FLORYA'DA YÖNETİCİDEN GEÇİLMİYORMUŞ"
"Bana gelen bilgi, Florya'da Fatih Terim varken kimse gelmiyordu oraya, şimdi Florya'da yöneticiden geçilmiyor her kafadan ses çıkıyor dendi. Burak Elmas dağılmış durumda taraftar da isyan etti. Bazı tartışmalar yaşandığı söyleniyor taraftarla statta sıcak temas yaşandığı söyleniyor doğruluğunu teyit ettirmemiz lazım. O daha tehlikeli."