Arama Logo

Lens, Beşiktaş'tan ayrılmak için araba istedi

Beşiktaş'tan ayrılması beklenen Jeremain Lens, A takım futbolcularına verilen arabalardan talep etti.
6
AYRILMAK İÇİN ARABA İSTEDİ

Beşiktaş'tan ayrılması beklenen Jeremain Lens, siyah-beyazlı yönetimle görüştü. Ancak Hollandalı ismin talepleri krize neden oldu ve ayrılık gerçekleşmedi.

5
YÖNETİMİ KIZDIRDI
Tecrübeli futbolcu, takımdan ayrılmak için Beşiktaş'taki A takım futbolcularına verilen arabalardan talep etti. Hem maaşının 4'te 3'ünü hem de yeni bir araç talep eden Lens'in bu tavrı yönetimi kızdırdı. Yönetim, ayrılık için anlaşma sağlayamayacağını anlayınca, masadan kalktı.
4
KARAGÜMRÜK İLGİLENDİ

Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Jeremain Lens'e Süper Lig ekiplerinden Fatih Karagümrük talip oldu.

3
ANLAŞMA SAĞLANAMADI

İstanbul ekibi geçtiğimiz sezon kiraladağı tecrübeli ismin bonservisini almak isterken; anlaşma sağlanamadı.

2
12 GOL, 20 ASİST

Hollandalı futbolcu Jeremain Lens, Beşiktaş formasıyla 102 resmi maçta süre aldı. 33 yaşındaki sağ kanat bu karşılaşmalarda rakip fileleri 12 kez havalandırdı. Hollandalı aynı zamanda takım arkadaşlarına 20 asist yaptı.

1
'ÖNCE BİR UTAN'

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, geçtiğimiz günlerde Divan Kurulu toplantısında konuşmuştu. Takımdan ayrılmak istemeyen futbolculara tepki gösteren Çebi, "Bütçeniz 65 milyon avro, limitiniz 30 milyon avro. Hala gönderemediğimiz futbolcularımız var. Adamın maliyeti 20 milyon avro olmuş, 'Gideceğim.' diyor, son gün gitmiyor. Sen buradan 4 milyon avro maaş alırken sana birisi 400 bin avro veriyor. Önce bir utan" dedi.