Arama Logo

Josef de Souza: "Coutinho neden olmasın?"
30
JOSEF VE ALEX KONUŞTU
Beşiktaş'ta Josef de Souza ve yeni transfer Alex Teixeira, A Spor'da birlikte röportaj verdi. İki Brezilyalı oyuncu, transferin arka planını anlatırken, hedefleri de anlattı.
29
"BENİ JOSEF İKNA ETTİ"

Alex Teixeira: "Josef de Souza, beni ikna etti. İleride iyi bir menajer olabilir"

28
"TRANSFER BİRAZ ZOR OLDU"
Josef de Souza: "Daha yüksek teklifler vardı, transfer biraz zor oldu. Üst seviye, Şampiyonlar Ligi oynamak istiyordu. 20 senedir arkadaşız. Burada ailecek beraberiz. Beşiktaş'ı tercih etti."
27
"ÇOK DAHA YÜKSEK TEKLİFLER VARDI"
Alex Teixeira: "Çok daha yüksek teklifler vardı. Ancak hem Şampiyonlar Ligi, hem de kardeşim Josef de Souza ile birlikte oynama fırsatı olunca, Beşiktaş'ı tercih ettim."
26
"7-8 YAŞLARINDA TANIŞTIK"
Alex Teixeira: "Sanırım 7-8 yaşlarında tanıştık. Birbirimizden uzakta olsak bile hep konuştuk, görüştük."
25
"BİR ARKADAŞIM DAHA VAR"
Josef de Souza: "Vasca altyapısında üç kişiydik, bir de Alan Kardec vardı. Altyapıdan sonra üst seviyede oynamak harika. Bir arkadaşım daha var, umarım onunla yakında buluşuruz."
24
"COUTİNHO NEDEN OLMASIN?"
Josef de Souza: "Philippe Coutinho'ya sürekli Beşiktaş'ı anlatıyorum. Bizden 3 yaş küçük, sürekli bizi izlerdi. Alex hayranı. Barcelona'da oynuyor ve umarım başarılı olur. Bir gün umarım Beşiktaş'a gelir, neden olmasın."
23
"BEN HAZIRIM"
Alex Teixeira: "Hafta sonu Yeni Malatyaspor ile oynayacağımız maça hazırım. Ancak son kararı Sergen Hoca verecek."
22
"İLK İKİ MAÇTA IŞIĞI VERDİM"
Alex Teixeira: Brezilya'da antrenman yapıyordum ama maç temposu farklı. En yakın zamanda kapasitemin en üstüne çıkacağımı düşünüyorum. İlk iki maçta bu ışığı verdim.
21
"BEŞİKTAŞ KAZANSIN YETER"
Alex Teixeira: "Rakamlardan konuşmaya gerek yok, Beşiktaş kazansın yeter. Tabii ki benim de üstüme düşen gol atmak ve asist yapmak." 
20
"TANRI'YA ŞÜKREDERİZ"
Josef de Souza: "İkimiz de Hristiyanız. Gol attıktan sonra bu şekilde oynamaya devam etmek için Tanrı'ya şükür ederiz."
19
"YENİDEN DEVLER LİGİ, HARİKA"
Josef de Souza: "Şampiyonlar Ligi'nde yeniden oynamak harika. Beşiktaş'a bize bu fırsatı verdiği için teşekkür ederim."
18
"YENİLERE TAVSİYE VERİYORUM"
Josef de Souza: "Yönetim dünya yıldızlarını getirdi. Teşekkür ederim. Bu isimlerle oynayacak olmak, bizim için ayrıcalık. Yeni gelenlere iyi şanslar diliyorum. Onlara sürekli tavsiyelerde bulunuyorum. Onlara şunu söylüyorum, 'Beşiktaş taraftarı gayretinizi görürse, hep arkanızda olur."
17
"HEPSİ HARİKA OYUNCULAR"
Josef de Souza: "Miralem Pjanic, Atiba, Salih Uçan, Necip Uysal, Mehmet Topal... Hepsi harika oyuncular."
16
"HİKAYENİN GERÇEK YÜZÜNÜ BİLMİYORLAR"
Alex Teixeira: "Hikayenin gerçek yüzünü kimse bilmiyor. Sanki Çin'i ve parayı, Premier Lig'e tercih ettim! Bu böyle gösterildi. Premier Lig dünyanın en iyisi. Liverpool ile Shakhtar anlaşamadı. Shakhtar sürekli rakamı yükseltti. Hayal kırıklığı yaşadım. Son gün Çin'den inanılmaz bir teklif geldi. Ailem ve geleceğim için kabul ettim. Para için Premier Lig'e gitmemezlik yapmadım. Çünkü orası benim hayalimdi. Bunu ilk defa burada söylüyorum. Çünkü kendi halimde yaşamayı seviyorum. Bunu sadece yakın arkadaşlarım biliyordu."
15
"COUTİNHO İLE BERABER OYNAYACAKTIK"
Alex Teixeira: Philippe Coutinho ile Liverpool'da beraber oynayacaktık, bu hayalimizdi ama olmadı.
14
"KIZ OLANA KADAR DENEYECEĞİZ"
Josef de Souza: "Üç erkek çocuğum var. Eşim bir tane daha istiyor. Kız olana kadar herhalde deneyeceğiz. Alex'in de kızları var. O da erkek olana kadar deneyecek galiba. Eşlerimiz takas bile yapabilir."erkek çocuğum var. Eşim bir çocuk daha istiyor. Sanırım kız olana kadar deneyeceğiz. Eşlerimiz takas bile düşünüyor."
13
"SERGEN HOCANIN VİDEOLARINI İZLEDİM"
Alex Teixeira: "Sergen Yalçın'ın birkaç videosunu izledim. Klasik bir 10 numara, Çok yetenekli bir oyuncuymuş. Benden istediklerini söyledi ve ben de yapmaya çalışıyorum."