Sporx Extra Arama Logo

Josef de Souza: "Bırakmayacağız hocam!"
5
TEK ÇARE KAZANMAK
Beşiktaş şampiyonluk için yeniden kenetlendi. Derbideki 3-1 yenilgi sonrası takipçisi Fenerbahçe ile arasındaki puan farkı 2’ye, Galatasaray’la 3’e düşüren siyah beyazlılar final niteliğindeki Karagümrük maçı için sabırsızlanıyor. Hem teknik ekip hem de futbolcular son haftaya şampiyonluk için beraberliğin yeteceği şekilde girmek istiyor.
4
SERGEN YALÇIN'A TAKIMDAN YANIT
Teknik direktör Sergen Yalçın, Galatasaray mağlubiyeti sonrası futbolcularıyla yaptığı konuşmada “Başınızı kaldırın. Bir maç kaybettiniz, şampiyonluğu değil” demişti. Siyah beyazlı oyuncular da dünkü çalışma öncesi hocalarına galibiyet sözü verdi.
3
JOSEF: "BIRKAMAYACAĞIZ"
Takımın liderlerinden Josef de Souza, “Buradan sonra şampiyonluğu bırakmayacağız. Hepimiz buna inandık ve sizleri utandırmayacağız” diyerek inancını ortaya koydu.
2
TAKIMA MORAL VERDİLER!
Öte yandan Beşiktaş yönetimi de takımın motivasyonu için üzerlerine düşeni yapıyor. Başkan Ahmet Nur Çebi ve Asbaşkan Emre Kocadağ dün takımın yaptığı çalışmayı izledi, teknik heyet ve futbolcularla konuşmalar yaparak takıma moral verdi.
1
N'KOUDOU SEVİNCİ
Sakatlıklarla boğuşan Beşiktaş’a teselli haberi N’Koudou’dan geldi. Son iki maçta forma giyemeyen Fransız oyuncu dün akşamki idmanda takımla çalıştı. Sergen Yalçın’ın bugünkü karşılaşmada N’Koudou’ya ilk on birde görev vermesi bekleniyor. [Türkiye]