Arama Logo

Jorge Jesus'tan Beşiktaş derbisi sözleri
7
JORGE JESUS'TAN AÇIKLAMALAR
Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, kulüp televizyonuana açıklamalarda bulundu. İşte Portekizli teknik adamın sözleri...
JORGE JESUS'TAN AÇIKLAMALAR
6
"ARA BİZE İYİ GELDİ"
"Üç gün izin yaptık. Bu ara bize iyi geldi. Bazı oyuncuların toparlanabilmesi için önemliydi. Ben de Portekiz'e gidip ailemi gördüm. Ara öncesinde iyi performans sergiliyorduk. İdeali ara vermemek olurdu. Birçok oyuncumuz ülkelerini temsil ediyor."
\
5
"DERBİYE HAZIRLANACAĞIZ"
"Takımımız gelişim gösterdi. Sahada istediklerimizi uygulamaya başladılar. Türkiye'deki ilk derbime Beşiktaş karşısında çıkacağız. O maça hazırlanacağız. 12 oyuncumuz var, onlarla derbi için çalışmaya başlayacağız."
\
4
"TARAFTAR BİZE İNANSIN"
"Taraftarlar için derbi maçları önemlidir. Biz de derbiye ve tüm maçlara odaklanıyoruz. Taraftarlarımız yanımızda olsun. Zaman zaman spekülasyonlar çıkar. Ancak taraftarın desteği çok önemli. Bize inansınlar, biz onlara inanıyoruz. Yanımızda görmek istiyoruz."
\
3
"HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK"
"İlk günden beri Fenerbahçe'de hedeflere ulaşabilmek için birlik olmamız gerektiğini vurguluyoruz. Şu anda birlik olmuş bir grubuz. Herkes fikirlerini paylaşıyor. Hedefimizin en önemlisi şampiyonluk. Bunun için her geçen gün çok çalışıyoruz.
\
2
"F.BAHÇE'Yİ ŞAMPİYON YAPABİLİRİZ"
"Taraftarlar, bizim için her zaman itici güç oldu. Bize desteğe devam etsinler. İşler iyi gitmediğinde de yanımızda olsunlar. Çünkü birlikte olursak, Fenerbahçe'yi şampiyon yapabiliriz.
\
1
"İSMAİL'İN PERFORMANSINDAN MEMNUNUM"
"Oyuncuların milli takımlarındaki performansı, golleri hepimizi mutlu ediyor. İsmail Yüksek'in ilk milli maçındaki performansından çok memnunum. Türk Milli Takımı'nın önemli isimlerinden biri olacak."
\