Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Jorge Jesus'tan Altay Bayındır için veto!
5
JESUS'TAN VETO

Fenerbahçe'nin Portekizli teknik direktörü Jorge Jesus, İtalyan kulüplerinin radarında bulunan Altay Bayındır’ın satışını veto etti. Bu gelişme sonrasında Sarı-Lacivertliler’in A Milli kaleciyle 5 yıllık yeni sözleşme imzalaması bekleniyor.

4
NAPOLI'DEN SONRA INTER

Fenerbahçe'de Altay Bayındır’a İtalyanlar’ın ilgisi artarak sürüyor. Halen Serie A’da uzak ara liderliğini sürdürenN apoli Kulübü’nden sonra Milli file bekçisine şimdi de Çizme’nin bir diğer köklü takımı Inter’den de teklif geldi.

3
AYRILIĞA SICAK BAKMIYOR

İtalyanlar Fenerbahçe kaptanını yakından takip ederken, teknik direktör Jorge Jesus ise hedefe giden yolda olmazsa olmaz olarak nitelendirdiği Altay’ın bu aşamada transferine sıcak bakmıyor.

2
"ALTAY'A İZİN VERMEM"

Her vesile ile Altay’a olan hayranlığını dile getiren Portekizli teknik adam, "Hedeflerimiz büyük. Bu yolda hiçbir futbolcumuzu kaybetmek istemem.Hele bu futbolcu Altay’sa hiç izin vermem" diyerek, futbolcunun takım için önemini vurguluyor

1
5 YILLIK YENİ SÖZLEŞME
2019-2020 sezonunda Ankaragücü’nden transfer edilen yıldız futbolcu, SarıLacivertli formayı giydiği süre içinde tüm teknik adamların gözdesi oldu. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Altay Bayındır’ı, yönetim devre arasında sözleşme uzatmak için masaya çağıracak. Milli kaleci ile en az 5 yıllık bir sözleşme yapılması bekleniyor. (Fanatik)