Arama Logo

Jorge Jesus'tan 3 isim için özel açıklama

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Austria Wien ile oynanacak UEFA Avrupa Ligi playoff turu ilk maçı öncesi açıklamalarda bulundu. İşte Jesus'un sözleri
7
ALIOSKI, İRFAN CAN, MERT HAKAN MESAJI

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Austria Wien ile oynanacak UEFA Avrupa Ligi playoff turu ilk maçı öncesi açıklamalarda bulundu. İşte Jesus'un sözleri

6
"SLOVACKO'DAN DAHA GÜÇLÜLER"

Yarın zor bir maç bekliyoruz. Rakibimiz, Slovacko'dan daha güçlü. Austria Wien, Avrupa'da prestiji olan bir takım. Yarın bize zorluk çıkarmaya çalışacaklardır. Bizler de en iyi şekilde sonuç almak için. İstanbul'daki maça en iyi avantajla dönmek istiyoruz.

5
ALIOSKI, İRFAN, MERT HAKAN

Fiziksel olarak çok iyi durumdalar diyemem. Alioski hiç resmi maç oynamadı. İrfan ve Mert uzun süreli sakatlıklardan çıktılar. Maçın yoğunluğunu kaldıracak fiziksel durumda olmamaları normal. Hazırlık sürecimizde yaptığımız antrenmanlarda yer alamadıkları için şu anda oynadığımız maçlar onların fiziksel seviyelerini artırmaları için bir şans. Bir risk olduğunu biliyoruz ama başka şansımız da yok.

4
"HER MAÇ KAZANMAK İÇİN"

Fenerbahçe benimle birlikte her maçı kazanmak için oynayacak. Rakip kim olursa olsun... Bu anlayışla sahaya çıkıyoruz. Austria Wien'den bağımsız söylüyorum.

3
"HAK ETTİĞİMİZ YERDE DEĞİLİZ"

İki takımın sıralamasına bakınca Avrupa'da çok aşağılarda. Fenerbahçe hak ettiği yerde değil. Amacımız gruplara kalmak. Bu iki aşamalı bir maç. Yarın ilk maçı oynayacağız. İkinci maç öncesi iyi bir sonuç almak istiyoruz.

2
"HENÜZ İSTEDİĞİM SEVİYEDE DEĞİLİZ"

Fenerbahçe, ligde henüz 2 maç oynadı. Birlikte çalışmaya başlayalı 8 hafta oldu. O yüzden istediğim seviyeyi yakaladık dersem kendimi kandırmış olurum. Hala gelişmesi gereken şeyler var. Zamanla daha da gelişecektir, daha güçlü olacaktır. İlk maçlarda çok fazla gol attık. Her gün daha fazla ofansif olmak için çalışıyoruz.

1
"ROTASYON OLACAK"

3 günde 1 maç yapan takımların muhakkak ilk 11'lerini değiştirmesi gerekiyor. Fenerbahçe için de bu durum geçerli olacak. Çünkü, 2 maç arasında oyuncuların toparlanmak için yeterli süreleri olmuyor. Bu yeni bir durum değil. Avrupa'da oynayan takımların bu tarz değişiklikler yapması gerekiyor. Biz 11 kişilik bir takım kurmuyoruz. Kadromuz bu tip değişikler yapmak için yeterli imkanı veriyor.