Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Jorge Jesus için yorum: "Fenerbahçe'nin yıldızı olur"

Benfica’da 4 sezon Jorge Jesus ile çalışan ve 2 şampiyonluk yaşayan Brezilyalı kaleci Artur Moraes, “Türk futbolu çok şey kazanacak. O bir deha” diyerek övgüler yağdırdı.
5
FENERBAHÇE'DE JORGE JESUS HEYECANI

Fenerbahçe taraftarı yeni hocasını dört gözle beklerken şimdiden herkesi heyecan sardı.

4
ARTUR MORAES ANLATTI

Jorge Jesus ile 4 sezon Benfica'da birlikte çalışan, 2 şampiyonluk kupası kaldıran ve bir dönem de Osmanlıspor forması giyen kaleci Artur Moraes, hocasını Sabah Spor'a değerlendirdi. "O çalıştığım en iyi teknik direktördü" diyen Brezilyalı file bekçisi şunları söyledi:

3
"FUTBOL DEHASI"

"Benfica'da Jorge Jesus ile tam 4 sezon birlikte çalıştım. Benim için o şüphesiz çok farklı bir teknik direktör. Bende yeri her zaman ayrı ve öyle de kalacaktır. Beni geliştirdi ve bana çok şey kattı. Futbol hakkında harika bir taktik bilgisine sahip. Her karşılaşmaya ayrı hazırlanırdı. Teknik konularda, rakip takım analizlerinde başarılıdır. Bence o futbol dehası. Abartmıyorum.."

2
"SÜPER LİG İÇİN ÇOK BÜYÜK BİR ŞANS"

Oyuncuların dilinden anlıyor. 18 yaşındaki bir futbolcuyla da 35 yaşındaki bir futbolcuyla da aynı dili konuşabilir. Türk futboluna geçişi şüphesiz Süper Lig için çok büyük bir şans."

1
"TARAFTAR ONU SEVER"

"Fenerbahçe, tekrar şampiyon olabilmek, yeni kupalar kaldırabilmek için çok doğru bir teknik direktör ile anlaştı. Eminim ki sarı lacivertli taraftarlar onu çok sevecek. O da bu sevgiye başarı ile karşılık verebildiği zaman inanılmaz bir atmosfer ortaya çıkacağına eminim. Jesus çok ateşli bir teknik direktördür. Bunu da maçlarda hem kendi oyuncuları hem de rakiplere karşı göstermekten çekinmez. Ne istediğini bilir. Kızdığı zaman ise onu durdurmak imkansızdır. Ayrıca Jesus kesinlikle çok güçlü bir liderliğe sahip. Takımın yıldızı o olacaktır. Takım içerisindeki ağırlığı her zaman üst seviyede olmuştur."