Arama Logo

Jesus için yorum; "Seni kim suçlayabilir?"
5
CEMAL ERSEN'DEN JESUS YORUMU

Cemal Ersen, Milliyet'teki köşesinde Adana Demirspor maçında kırmızı kart gören Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus için bir yazı kaleme aldı. Yazının tamamına gazeteden ulaşabilirsiniz.

4
"MUHTEMELEN BİR MAÇ CEZA ALACAK"

"Adana Demirspor maçının bitiminde koşarak hakem Ali Palabıyık’a giden ve tepki gösteren Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus’un gördüğü kırmızı kartın karşılığı muhtemelen bir maç ceza alacak."

3
"UEFA MAÇINDA YAPABİLİR Mİ?

"Ne yaptı Jesus? İlk kez bu kadar sinirlendi ve hakeme gözlük işareti yaptı. Yani “Kör müsün?” veya bizim tribün jargonu ile “gözüne gözlük” dedi. Bakın, hakemin son dakikadaki faul kararı doğrudur değildir tartışmıyorum. Lakin bugüne kadar sakinliği ile dikkat çeken Jesus, aynı hareketi bir UEFA maçında yapabilir mi?"

2
"JESUS'U GARİPSEMİYORUM"

"Yaparsa, kafadan üç maç ceza. Hakeme hakaretten başlar, kişilik haklarına saldırıya kadar gider. Jesus’un kısa sürede Türk futboluna adapte olmasını garipsemiyorum."

1
"SENİ KİM SUÇLAYABİLİR?"

"Adam bakıyor; kulüp başkanı da, futbolcu da, kulübedeki masör veya doktor da aynı tavrı sergiliyor, ben niçin suskun kalayım diyor. Sen de haklısın Jesus. Başarının sırrı, gittiğin ülkenin koşullarına uyum sağlamaktır. Bağır çağır, gerekirse saldır, kimi zaman da efendi tavrınla takdir gör. Sonuçta hepsi aynı kapıya çıkıyorsa, seni kim suçlayabilir ki?"