Arama Logo

İşte Galatasaray'ın Belotti teklifi
6
G.SARAY'DAN BELOTTI'YE FLAŞ TEKLİF

Bonservisi elinde olan ve bir çok Avrupa devinin transfer etmek istediği Andera Belotti'nin Roma'yla anlaşmasına rağmen Galatasaray'ın da resmi temaslarını yapmaya devam ettiği ortaya çıktı. Galatasaray'ın Belotti'ye sunduğu teklifin detayları da ortaya çıktı.

G.SARAY'DAN BELOTTI'YE FLAŞ TEKLİF
5
BELOTTI ROMA'DAN SOĞUYOR

İtalyan basınına yansıyan haberlerde Andrea Belotti'nin Mourinho tarafından bizzat yapılan teklifi çoktan kabul ettiği ancak imzanın bekletilmesi nedeniyle huzursuz olduğu bilgisi paylaşıldı.

BELOTTI ROMA'DAN SOĞUYOR
4
G.SARAY DEVREYE GİRDİ

Bu gelişmeye bağlı olarak aralarında Galatasaray'ın da olduğu 3 kulübün Belotti'yle görüşmeye devam ettiği ve pazarlıkların sürdüğü ifade edildi.

G.SARAY DEVREYE GİRDİ
3
İŞTE GALATASARAY'IN TEKLİFİ

Galatasaray, şu ana kadar Belotti'ye en iyi teklifi yapan kulüp oldu. İtalya'dan Nicolo Schira'nın haberine göre; Sarı kırmızılılar, Belotti'ye 3 yıllık sözleşme önerdi. Bu sözleşmeye bağlı olarak 3.3 milyon euro net maaş, bonuslar ve 1 milyon euro imza parası teklif etti.

İŞTE GALATASARAY'IN TEKLİFİ
2
SALI GÜNÜ KRİTİK

Roma'nın Pazartesi veya en geç Salı gününe kadar Belotti transferini bitirmemesi halinde İtalyan golcünün diğer tekliflerden biri arasında seçim yapacağı kaydedildi.

SALI GÜNÜ KRİTİK
1
"COME TO GALATASARAY" BASKISI

Galatasaraylı taraftarlar, bu haberin sosyal medyada yayılmasının ardından Andrea Belotti ve eşi Giorgia Duro'nun twitter ve instagram hesaplarına 'Come to Galatasaray' yazmaya başladı. Giorgia Duro'ya ise İstanbul fotoğrafları atılarak şehrin Torino'dan daha güzel olduğu yazıldı.

\