Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

İsmail Kartal: "Hak eden formayı söke söke alır"

İsmail Kartal, yönetimin transfer için büyük çaba harcadığını söyledi. Başarılı teknik adam, Antalya’da bugün başlayacak kampın kendilerine ilaç gibi geleceğini belirterek, “Burası Fenerbahçe. Burada formayı çok çalışan, faydalı olacağını hissettiren oyuncu söke söke alır” dedi
5
İSMAİL KARTAL'DAN OYUNCULARINA MESAJ

İsmail Kartal, bugün başlayacak Antalya Kampı öncesi hem önemli açıklamalar yaptı hem de oyuncularına mesajlar gönderdi.

4
"BAZI ÖNCELİKLERİMİZ VAR"

Transfer çalışmalarına değinen başarılı hoca, “Yönetimle konuştum. Belirli kriterler var. FFP ve yabancı kuralı gibi konuları aşmak gerekiyor. Yönetim, transfer için büyük çaba harcıyor. Bazı önceliklerimiz var, gerekli bölgelere katkı yapacak oyuncuları almak için uğraşıyoruz” ifadelerini kullandı.

3
"KAMP, İLAÇ OLACAK"

Kartal, “Daha önce de söyledim, sakatlık, hastalık ve cezalar nedeniyle kadroda zaaflar yaşadık. Kamp öncesinde de Milli takıma giden (Valencia, Tisserand, Rossi, Kim) arkadaşlarımız var. Yine de Antalya’da çalışmak bize ilaç gibi gelecek" dedi.

2
"ÇOK ÇALIŞAN FORMAYI SÖKE SÖKE ALIR"

60 yaşındaki çalıştırıcı, "Eksik yönlerimizi gidermek için farklı çalışmalar yapacağız. Üstüne basa basa söylüyorum, burası Fenerbahçe. Çok çalışan, takıma faydalı olacağını hissettiren formayı söke söke alır” dedi.

1
"FARKLI BİR MESUT"

Tecrübeli çalıştırıcı, kaptan Mesut Özil ile ilgili olarak, “Ondan sadece benim değil, tüm camianın beklentileri büyük. Başakşehir maçı ile birlikte çok faklı bir Mesut’un sahada olacağına inanıyorum. Şubat’ta bizi müthiş bir fikstür bekliyor ancak her şeyin istediğimiz gibi gelişeceğini düşünüyorum. 3 kulvarda birden sonuna kadar mücadele etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. (Fanatik)