Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

İsmail Kartal: "Daha güçlü döneceğiz"

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, lige verilen aranın kendilerine iyi geleceğini söyledi, “Sakat ve hasta olan arkadaşlarımız aramıza katılacak. Daha çok çalışma fırsatı bulacağız. Lige çok daha güçlü bir şekilde döneceğiz” dedi.
5
1 GALİBİYET, 2 BERABERLİK

Fenerbahçe’de sezon sonuna kadar takımın başına getirilen İsmail Kartal, ligde 3 maça çıktı, 1 galibiyet ve 2 beraberlik aldı.

4
MİLLİ ARAYI İPLE ÇEKİYORDU

Gelir gelmez yoğun bir fikstüre giren tecrübeli teknik adam, lige verilen Milli arayı iple çekiyordu. Başarılı hoca, bu aranın kendilerine çok iyi geleceğini söyledi.

3
"ELİM GÜÇLENECEK"

Antalya’da kamp yapacaklarını hatırlatan İsmail Kartal, “Bu süreçte sakat ve hasta arkadaşlarımızın çoğu aramıza katılacak. Bu da kadro seçimi konusunda elimi güçlendirecek. Ayrıca istediğimiz oyunu sahaya yansıtmak için bol bol çalışma fırsatı bulacağız” diye konuştu.

2
"TRANSFERİ GÖRÜŞÜYORUZ"

Kartal, “Takımın şu anda en büyük sıkıntısı kazanma alışkanlığı olmaması. Bu da oyuncular üstünde büyük baskı yaratıyor. Antalya’da yapacağımız konuşmalarla bunu da aşacağımızı düşünüyorum. Bir yandan da yönetimle kadroya yapılacak takviyeler konusunda görüşüyoruz." dedi.

1
"BİZ FENERBAHÇE'YİZ"

60 yaşındaki çalıştırıcı, "Gol yollarında sıkıntı yaşıyoruz ama çözeceğiz. Biz Fenerbahçe’yiz. Milli aradan sonra küllerimizden doğup, daha güçlü bir şekilde lige dönüş yapacağız” ifadelerini kullandı. (Fanatik)