Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

İsmail Kartal: "Bu takım ayağa kalkacak"

Fenerbahçe’nin tecrübeli hocası “Bahane üretmeden, daha fazla çalışarak sıkıntıları aşacağız. Bu takım ayağa kalkacak” dedi.
5
İSMAİL KARTAL'DAN AÇIKLAMA

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal’dan camianın yüreğine su serpecek açıklamalar geldi.

4
"BEN BAHANE ÜRETMEM"

Tecrübeli teknik adam “Ben bahane üretmem, mazeretlere sığınmam. Elimdeki imkânlarla en iyisini yapmak için savaşırım. Bu dönemde takımı bana teslim eden yönetime, bana destek olan taraftara borcumu daha fazla çalışarak, daha fazla savaşarak ödeyeceğim. Lige çok daha güçlü döneceğiz” ifadesinde bulundu.

3
"BURASI FENERBAHÇE"

İdeal şartlarda olmadıklarını vurgulayan İsmail Kartal “Çok önemli eksiklerimiz var. Zaman da aleyhimize işliyor. Ancak burası Fenerbahçe. Her zorluğu aşacak, takımı ayağa kaldıracak inanca ve güce sahibiz” dedi.

2
"BÜTÜN BU DURUMU BİLEREK KABUL ETTİM"

“Zor ve yoğun bir fikstür bizi bekliyor” hatırlatmasında bulunan İsmail Hoca “Ben bütün bu durumu bilerek görevi kabul ettim. Futbolcular da bu süreçte üzerlerine düşeni yapacak. Bu yolda yürümek isteyenler bizimle olacak” diyerek forma adaletine vurgu yaptı.

1
ALTYAPIDAN 12 TAKVİYE

Devre arası kampı için dün Antalya’ya giden Fenerbahçe’de toplam 11 oyuncu çeşitli sebeplerle kamp kadrosuna alınmadı. Valencia, Rossi, Min Jae Kim, Tisserand millî takımlarda, Altay, Osman Ertuğrul, Bartu, Szalai, İrfan Can hasta oldukları için, Mert Hakan ve Mesut da sakatlıkları sebebiyle Antalya’ya götürülmedi. Novak ve Serdar Aziz'in tedavileri ise kampta sürecek. İsmail Kartal, eksik oyuncuların yerine altyapıdan 12 ismi kadroda aldı. Sarı lacivertliler Antalya'da ilk idmanını dün akşam saatlerinde yaptı, pas ve taktik çalıştı. (Türkiye)