Arama Logo

İlker Yağcıoğlu: "Fenerbahçe sadece maçı kaybetti"
7
İLKER YAĞCIOĞLU YAZDI

Spor yazarlarından İlker Yağcıoğlu, Fenerbahçe'nin Trabzonspor'a 3-1 kaybettiği mücadeleyi Takvim'deki köşesinde yorumladı. İşte o yorumlar...

6
OYUNUN HAKİMİ FENERBAHÇE'YDİ

Dün geceki büyük maç adına yakışır bir tempo ile başladı. Daha maçın ilk dakikasında Trabzonspor'un kaçırdığı net pozisyonun ardından Fenerbahçe çok erken dakikalarda golü buldu. Bu gol Trabzonspor için tam bir şok etkisi yarattı. Hem tribünler hem de oyuncular uzun süre toparlanamadılar. Mesut'un önderliğinde Kim Min Jea atılıncaya kadar oyunun hakimi Fenerbahçe'ydi.

5
FENERBAHÇE'NİN İŞİ ZORLAŞTI

Aynı dakikada hem 10 kişi kalıp, hem de skor 1-1'e gelince Fenerbahçe'nin de işi oldukça zorlaştı. Bu dakikadan sonra Trabzonspor'un girdiği pozisyonları izledik. İlk 45'te en net pozisyon ise Vitor Hugo'nun ceza sahası içinde yararlanamadığı net fırsattı.

4
AVCI'NIN NEDEN GECİKTİĞİNİ ANLAMADIM

10 kişi kalan Fenerbahçe karşısında Abdullah Avcı'nın Corneilus hamlesini yapmakta gecikmesini anlayamadım. Nitekim o girdikten sonra Trabzonspor rakip kalede daha etkili bir oyun oynadı.

3
PEREIRA'NIN YAPTIĞI ANLAMSIZDI

Fenerbahçe'de ise Pereira'nın Mesut Özil'i bir ön libero gibi 45 dakikadan fazla kullanması anlamsızdı.

2
FENERBAHÇE'NİN ALEYHİNE KULLANDI

Ali Şansalan bütün takdir haklarını da Fenerbahçe'nin aleyhine kullandı. Bu da ister istemez Fenerbahçe'nin oyununu etkiledi.

1
FENERBAHÇE SADECE MAÇI KAYBETTİ

Sarı-Lacivertliler oyunun genelinde eksik olmasına rağmen iyi mücadele etti. Fenerbahçe dün sadece maçı kaybetti. Takımın mücadelesi ise umut vericiyidi. Trabzonspor ise liderliğe rağmen oyununu geliştirmek zorunda.