Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Icardi: "Kader Galatasaray'la buluşmamızı istedi"
7
G.SARAY'DAN ICARDI PAYLAŞIMI
Galatasaray, yeni transferi Mauro Icardi'nin İstanbul'a geldiği ilk gündeki bir videosunu paylaştı. İşte Arjantinli golcünün videoda yer alan sözleri
6
"BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ"

"Paris'te zor geçen bir yılın ardından Galatasaray gibi bir takım tarafından istenmek... Türkiye'de her zaman açık bir şekilde başarılı olan Avrupa'da da aynı şekilde. Bu sene beri aradılar ve bana tekrar oynama ve başarılı oynama şansı sundular. Bu benim için çok önemliydi."

5
"UMARIM BU SENE ŞAMPİYON OLURUZ"

"Umarım bu sene şampiyonluk hedefimize ulaşır ve tekrar Avrupa'ya döneriz. Tüm şehir, tüm ülke ve taraftarlar ve takım için en en güzelinin bu olacağını düşünüyorum"

4
"KADER BULUŞMAMIZI İSTEDİ"
"Çocuklar küçüklüklerinden beri tam bir futbol hastası. Eşimle birlikte bir kez Türkiye'ye gelmişlerdi ve burada Galatasaray forması almışlardı. Diyebilirim ki kader bizim Galatasaray'la buluşmamızı istiyormuş"
3
"ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ"

"Bu bir değişim dönemi. Birçok yeni oyuncunun geldiği bir dönem. Uyum içinde iyi bir takım olmaya çalışacağız ve takımın başarısı için elimizden geleni yapacağız"

2
"YENİ BİR DENEYİM OLACAK"
Wanda Nara: "Mauro ve ailemiz için çok mutluyum. Bu bizim için yeni bir deneyim olacak. Bu beni gerçekten mutlu ediyor."
1
"ŞEHİR HAKKINDA ÇOK ŞEY BİLİYORUM"

Wanda Nara: "İstanbul'u her zaman çok severdim. Birçok defa ziyaret ettim. Tatillerde annnem ve çocuklarımla. Tabii şimdi ilk defa yaşamak için geliyorum, bu biraz daha farklı olacak. Ama şehir hakkında çok şey biliyorum daha önce birçok kez geldim""