Arama Logo

Ianis Hagi için Galatasaray'dan 11 milyon euro istediler
7
SÜRPRİZ TEKLİF: HAGI

Galatasaray'ın Glasgow Rangers ile yaptığı sürpriz transfer görüşmesi ortaya çıktı; Ianis Hagi...

6
G.SARAY: 4 MİLYON EURO

Adı sık sık Galatasaray ile gündeme gelen Ianis Hagi için Glasgow ile temas kuran Galatasaray, 22 yaşındaki Rumen futbolcuyu kadrosuna katmak için 4 milyon euroluk bir teklif sundu ancak bu teklif Rangers tarafından reddedildi.

5
RANGERS 11 MİLYON EURO İSTEDİ

2024 Haziran ayına kadar sözleşmesi devam eden Ianis için 11 milyon euro bonservis bedeli talep eden Glasgow Rangers, Lazio ve Sevilla'dan gelen 7 milyon euro seviyesindeki teklifleri de geri çevirdiğini sarı-kırmızılı kulübe iletti.

4
HAYALİ GALATASARAY

Sık sık Galatasaray'ın transfer gündemine gelen Ianis Hagi, kısa bir süre önce yaptığı açıklamada "Bir gün babasının izinden giderek Galatasaray forması giymek istediğini ifade etmişti"

3
FATİH TERİM'İN IANIS SÖZLERİ

Fatih Terim de geçtiğimiz sezon Ianis için yaptığı açıklamada, "Hagi ile birlikte olağanüstü işler başardık. Oğlu da çok yetenekli. Umarım babasını geçer ama Hagi'yi geçmek de kolay değil. Ianis Hagi iyi futbolcu, gelişmeye açık. Çok daha iyi zamanları olacak" ifadelerini kullanmıştı.

2
IANIS ŞOV YAPTI

Cuma günü Rangers'in Dunfermline ile oynadığı maçta adeta şov yapan ve İskoçya'yı ayağa kaldıran Hagi, sakatlanarak saha kenarına alınmıştı

1
BU BİR VAHŞET

Ianis Hagi'nin İskoç futbolunun seviyesinden çok daha üstün bir durumda olduğunu ifade eden Glasgow Live, ""Şiddetin seviyesinden endişe duyuyoruz, bazıları İskoç futbolunda uygulanan vahşet diyebilir" dedi.