Sporx Extra Arama Logo

Hüseyin Çimşir: "Saldıracağız, kazanacağız!"

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, Galatasaray maçına oyuncularını mental olarak hazırladı.
5
HÜSEYİN ÇİMŞİR'İN MOTİVASYON TOPLANTISI

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, Galatasaray maçına oyuncularını mental olarak hazırladı.

4
"GERGİNLİKTEN UZAK DURUN"

Toplantı üstüne toplantı yapan genç çalıştırıcı, "Maç bitene kadar konsantre bir şekilde oyuna odaklanın. Küçük bir hata ve motivasyon kaybı bize pahalıya mal olabilir. Kimseyle diyaloğa girmeyin. Gerginlikten uzak durun. Rakibe boş alan bırakmayın ve sahada sürekli birbirinizle konuşun. Sonunda kazanan biz olacağız" ifadelerini kullandı.

3
"90 DAKİKA SAVAŞMALIYIZ"

Hüseyin Çimşir, motivasyonun önemine dikkat çekerek, "Maç bitene kadar konsantre bir şekilde oyuna odaklanın. Küçük bir hata ve motivasyon kaybı bize pahalıya mal olabilir. 90 dakika savaşmalıyız" dedi.

2
"GERİ YASLANMAYACAĞIZ"

Skoru bulmaları halinde, koruma içgüdüsüyle kesinlikle defansa çekilmemelerini isteyen başarılı hoca, "İlk golü atmak önemli bir avantaj. Ancak daha kritik nokta ikinci 45 yani ikinci devre. Son düdüğe kadar aynı disiplinle devam etmek zorundayız. En ufak konsantrasyon kaybı bizi sıkıntıya düşürür. Kesinlikle geri yaslanmayacağız. Kendi oyunumuzu oynayacağız." açıklamasını yaptı.

1
HÜSEYİN ÇİMŞİR'İN YENİLGİSİ YOK

Bordo-Mavililer, Hüseyin Çimşir yönetiminde bugün 13. lig maçına çıkacak. Geride kalan 12 karşılaşmanın hiçbirini kaybetmeyen Fırtına, 7 galibiyet, 5 beraberlik aldı. 41 yaşındaki çalıştırıcı, kupa ve ligde çıktığı 4 büyük maçta ise 3 galibiyet, 1 beraberlik alarak kalitesini gösterdi.