Sporx Extra Arama Logo

Hıncal Uluç'tan gündem değerlendirmesi
8
HINCAL ULUÇ'TAN SERT SÖZELR
Hıncal Uluç, A Spor'daki 90'A programında geçtiğimiz haftayı değerlendirdi ve Galatasaray ile ilgili ağır ifadeler kullandı. İşte Uluç'un flaş sözleri...
7
"G.SARAY MÜZESİNE YAKIŞMAZ"
Gerçekten sözün bittiği yerdeyiz. Geçen hafta Beşiktaş, bu hafta Rizespor maçını izlerken ben Galatasaraylı olduğumdan utandım. Galatasaray şampiyon olursa ve kupayı müzeye götürürse, o müzeye yakışmayacak ilk kupa olacaktır o.
6
"HAKEMLER G.SARAY'A VERDİLER"
"Geçen hafta oynanan Beşiktaş maçını ve bu hafta oynanan Rizespor maçını hakemler çaldılar ve Galatasaray’a verdiler. Hakemlerin VAR ile tek başlarına oynadıkları maçı Rizespor - Galatasaray diye konuşmayı benim ar damarım kabul etmiyor."
5
"RİZESPOR'UN AVRUPA'SINI ENGELLEDİLER
VAR İngiltere’de de başlıyor artık. İngiltere süre kaybının da çaresini buldu. 90 saniye ile sınırladı. Uygulamada olan hatalar düzeltilir. Biz VAR sistemi olmayan futboldan çok çektik. Rizespor’un bu üçüncü maçı. Avrupa’ya gitmesini engellediler.
4
"G.SARAY'IN 60 PUANI VAR"

Galatasaray-Başakşehir maçı sözün bittiği yerin içinde. Benim vicdanımda Galatasaray’ın 60 puanı var. Rize’de ve Beşiktaş maçında hakemler ve VAR, Galatasaray’a 6 puanı hediye ettiler. Bu kupa Galatasaray müzesine giderse yakışmayacak tek kupa olacaktır. Dilerim gitmez.

3
"KADINLARI AŞAĞILADI, BAŞKAN OLDU"
Haftanın olayı bana göre Beşiktaş kongresiydi. Kadınları aşağılayarak hakaret eden, bunları tuttuğu oruca bağlayan Fikret Orman'ı, Türkiye’nin en eski spor kulübü Beşiktaş, başkanlığa seçti. Adını ilk defa duyduğum Hürser Tekinoktay, 1600 oy aldı. Bu kongrenin güzel yanı.
2
"MEYDAN FİKRET ORMAN'A KALIYOR"
Adını ilk defa duyduğum Hürser Tekinoktay, sahte üyelerin oy vermesi sebebiyle mahkemeye başvuracakmış. Çok arkadaşım var, içlerinde Fikret Orman’dan memnun olan yok. Ama bu koskoca Beşiktaş’ta Seba’nın koltuğuna oturmak için elini taşın altına koyan yok. O zaman meydan Fikret Orman’a kalıyor.
1
"BEN DE 1600 OY ALIRDIM"
1600 oy bana sorarsanız Fikret Orman’a karşı olanların oyu. Ben Beşiktaş’ta ne kadar büyük bir kesimin Fikret Orman’a karşı olduğunu biliyorum. Karşıda ben de olsam, o 1600 oyu alırım.