Arama Logo

Hadise ve Mauro Icardi aşk mı yaşıyor?
20
HADİSE&MAURO ICARDI

Geçtiğimiz sene eylül ayında Mehmet Dinçerler ile tek celsede boşanan 37 yaşındaki Hadise'nin Mauro Icardi ile yakınlaştığı iddia edildi. Ünlü sanatçının menajerinden açıklama geldi.

19
GÖNLÜNÜ KAPTIRDI

Aşk hayatında bir türlü yüzü gülmeyen ünlü şarkıcı Hadise’nin Galatasaray'ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi'ye gönlünü kaptırdığı magazin dünyasında konuşulmaya başladı.

18
DEDİKODULAR ALEV ALDI

Daha önce hiçbir karşılaşmaya gitmeyen ancak Galatasaraylı olduğu bilinen ünlü şarkıcı Hadise, takımını son karşılaşmasında yalnız bırakmayınca dedikodular alev aldı. Arkadaşlarıyla maçı tribünden izleyen Hadise, meslektaşı Simge’nin Aşkın Olayım şarkısını söyleyerek galibiyet sevincini yaşadı.

17
CANLI YAYINDA AÇIKLADI

Futbolcu Alpaslan Öztürk ile evli olan Ebru Şancı, sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz programında Hadise'nin Icardi'den hoşlandığını ve tanışmak için yakın markaja aldığını söyledi. Canlı yayında Hadise ve Icardi arasındaki yakınlığı bir hafta önce öğrendiğini söyleyen Şancı, şunları söyledi:

16
"GS'Lİ BİR FUTBOLCUNUN EŞİ SÖYLEDİ"

"Hadise normalde maça giden biri değildir ama dün akşam Galatasaray maçına gitti. Yakında herkes duyar. Galatasaraylı bir futbolcunun eşinden öğrendim ve çok net bir şekilde söyledi...

15
"NORMALDE MAÇA GİTMEZ"

Hadise geçen haftalarda yakınlarına Icardi'den elektrik aldığını ve hoşlandığını söylemiş. Hadise tanışmak için Icardi'yi markaja almıştı dün de Galatasaray maçına gitti, normalde gitmez... Hadise'nin maça gittiği kişi de futbolcu Mertens'in eşi. Icardi de Hadise de çapkınlığıyla bilinen isimler. Wanda Nara ile evliliğinden 3 çocuğu var. Biz şimdiden söyleyelim yakında duyulur zaten"

14
ESKİ EŞİNDEN GÖNDERME

Bu iddiaların ardından ünlü şarkıcının eski eşi Mehmet Dinçerler'den flaş bir gönderme geldi. Hadise'nin maçta "Aşkın olayım" dediği şarkının devamını yazıya döken Mehmet Dinçerler, "Söylenmedi hiç!!!" yazısıyla dikkat çekti. Dinçerler'in bu paylaşımının Hadise'nin "Aşkın olayım" dediği anlara ithafen olduğu ileri sürüldü.

13
"BU HABERLERİ ŞAŞKINLIKLA İZLİYOR"

Hadise'nin menajeri Haluk Şentürk, Habertürk'e yaptığı açıklamada ise söz konusu iddiaların gerçek dışı olduğunu belirtti. Şentürk, "Hadise Hanım, Mertens ve eşiyle Belçika'dan tanışıyor. Maçı da Mertens'in eşiyle izledi. Icardi hakkında çıkan haberlerin gerçeklik payı yok Hadise Hanım bu haberleri şaşkınlıkla izliyor" dedi.

12
11
10
9
8
7
6
5
4
3