Sporx Extra Arama Logo

Gürcan Bilgiç'ten Fenerbahçe yorumu!
8

GÜRCAN BİLGİÇ'TEN YORUM

Gürcan Bilgiç, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un yaptığı açıklamaları değerlendirdi.[Sabah]
7

BİR İLK GERÇEKLEŞTİ

Türk futbol tarihinde bir ilk gerçekleşti. Bir başkan soyunma odası konuşmalarına kadar yaşananları tüm şeffaflığıyla paylaştı. Ali Koç'un haklı olduğu birçok yan var ve bunları ifade ederken de bazı hamlelerde çok geç kaldığını belirtiyor.
6

KENDİ KARAR VEREMEZ

Volkan Demirel'i anlatırken, Comolli ile neden görüşmediğini sormuş. Ama aslında Volkan ile görüşmesi gereken Comolli. Eğer bir yerde görev adamları belirlenmemiş ya da oradaki sportif direktör bazı şeylere ihtiyaç hissetmemişse futbolcu, kaptan da olsa kendi başına karar veremez, organizasyon yapamaz.
5

KIRMIZI HALI SERDİ

Ama Volkan'a geri dönmesi için kırmızı halı da serdi. Tecrübeli oyuncu daveti iyi değerlendirmeli ve bu başkanın da kıymetini bilmeli. Aynı şey Aatif için de geçerli. Cocu ile görevine son verilen yardımcıları arasındaki ipler çok uzun süre önce kopmuş.
4

GEÇ BİLE KALINMIŞ

Bu karar alınmakta geç bile kalınmış. Eğer Cocu sorumluluğu kendi getirdiği yardımcılara vermiş, diğerlerini pasifize etmişse bu mutsuzluğun ve tepkinin doğması çok doğal. Zamanlamada geç kalınmış.

3

ABARTILI DEĞERLENDİRDİ

Verilerin dışarı sızdırılmasına gelince... Bu, çok ciddi bir suçlama. Veriler kime gitmiş? Rakip takımlara mı, yoksa profesyonellik boyutunda yapılan bir paylaşım, fikir alıp verme mi? Çünkü o veriler, Alper Aşçı'nın elinde ve Avrupa'da işinde söz sahibi olan bir akademisyenden bahsediyoruz. Bence Ali Koç, durumu abartılı değerlendirdi.
2

OCAKTA DEĞERLENDİRECEKLER

"Konuşulan iki yerli hocayla da anlaşmayacağız" dedi. Biri Yanal, diğeri Kocaman. Muhtemelen devre arasına kadar gelişmeleri takip edip, Cocu'nun performansını Ocak'ta değerlendirecekler
1

EN VAHİM DURUM

Bence o konuda hâlâ kararsızlar. Kulübe 900 milyon TL (150 milyon dolar) para girişi sağladıklarını ancak Mart ayından sonrasını göremediklerini söyledi ki bu aslında en vahim durum.