Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Gürcan Bilgiç: "Löw ile devam edileceğini gösteriyor"
11
GÜRCAN BİLGİÇ YORUMLADI
Fenerbahçe'nin sezon sonuna kadar İsmail Kartal ile anlaşmasını Gürcan Bilgiç A Spor'da değerlendirdi. İşte o yorumlar...
10
SERT BİR HAMLE LAZIMDI
Vitor Pereira sonrasında sert bir hamle yapmak zorundaydı Fenerbahçe Yönetimi ve üst düzey hocaların peşine düştüler. Joachim Löw birinci sıradaydı, Jorge Jesus da vardı listede.
9
LÖW KABUL ETMEDİ
Löw'ün bu sezon çalışmak istemediği, bir şarj olmak istediğini belirtti. Fenerbahçe, sezon başında da istemişti. Yine kabul etmemişti.
8
İLİŞKİLERİ HİÇ KOPMADI
İsmail Hoca, Joachim Löw ile arkadaştır. Birbirlerini çok severler, birbirlerine çok inanırlar. İlişkileri hiçbir zaman kopmadı.
7
YENİ SEZONDA LÖW
İsmail Kartal'ın sezon sonuna kadar göreve gelmesi demek, yeni sezonun başında Löw ile yola devam edileceğini gösteriyor bence. Ben böyle algılıyorum.
6
LÖW İLE ÇALIŞTI
İsmail Hoca, Löw ile çalıştı, Aykut Kocaman ile çalıştı. Ersun Yanal ile çalıştı. Konyaspor'da, Ankaragücü'nde çalıştı.
5
KUPA KAZANAN SON İSİM
Yanlış hatırlamıyorsam Fenerbahçe ile kupa kazanan son teknik direktör. Şampiyonluğa da giderken kurşunlanma olayı oldu. Belki bir santrfor alsalar, bu olay bile şampiyonluğu engellemeyecekti.
4
KENDİNİ ÇOK GELİŞTİRDİ
Fenerbahçe'den ayrı kaldığı dönemde kendini çok geliştirdi. Yeni antrenman metodları üzerinde çalıştı. Yurt dışına gidip önemli teknik adamlarla birlikte hazırlık dönemleri geçirdi.
3
FUTBOL ENTELEKTÜELİ
Karşınızda tam bir futbol entelektüeli var. Her sorunu çözebilecek bir isim. Konyaspor'da da iyiydi ama anlaşamadılar ve yollarını ayırdılar.
2
DNA'SINI İYİ BİLİR
Fenerbahçe'nin DNA'larını sonuna kadar bilir. Taraftar, medya, yönetim ne ister, çok iyi bilir.
1
DOĞRU BİR HAMLE YAPTI
Bence Fenerbahçe çok doğru bir hamle yaptı. Haziran ayında da takımı çok iyi bir şekilde teslim edecek bence. Birlikte yapılanma planlaması yapacaklardır. Önemli şeyler yapacaklardır.