Arama Logo

Gürcan Bilgiç: "Görev Hamit Altıntop'ta"
5
GÜRCAN BİLGİÇ'TEN YORUM

Gürcan Bilgiç, Sabah'ta A Milli Takım'ın Ermenistan ile oynadığı maçı değerlendirdi. Yazının tamamına gazeteden ulaşabilirsiniz. İşte Bilgiç'in yorumları...

4
"ACABA DUYGUSUNU VERDİK"

"Ozan Kabak topu bizim ağlara gönderdiğinde, rakibe 'acaba' duygusunu verdik. İkinci kez gole yaklaştıklarında da yine Ozan'ın kaptırdığı top sonrasında gelen bir atak vardı."

3
"İKİNCİ YARI DOĞRU HAMLELER YAPTI"

"Kuntz ikinci yarıda doğru hamleler yaptı. Hesapları tutmuyor zaten maç başlarken. 'Neden üçlü oynadın, neden dörtlüye döndün?' diye sorulacaktır. Bir şeyler söyler elbette ama böylesine sıkışık oynanacağı belli bir maçta, "yetenekli orta sahalar" yerine iki forveti seçmesi zaten belli bir ezberin ürünü."

2
"GÖREV HAMİT ALTINTOP'TA"

"Hırvatistan maçı öncesinde üç puanı cebe koyup, Bursa'ya keyifli dönmek de önemliydi. Şimdi bu maçta önce Kuntz'a doğru markaj yapmamız lazım. Görev, Hamit Altıntop'ta..."

1
"KAZANMAYI BAŞARMALARI ÖNEMLİ"

"ine de maçın kendi hikayesi çok teknik eleştiriye imkan vermiyor. Zor bir ortamda, zor bir statta, genç oyuncularımızın her saniyesini sakin kalarak geçirmeleri ve kazanmayı başarmaları önemli."