Sporx Extra Arama Logo

Gürcan Bilgiç: "Erol Bulut için sürpriz değildi"
7
GÜRCAN BİLGİÇ YAZDI
Sabah gazetesi yazarı Gürcan Bilgiç, Fenerbahçe'nin Kadıköy'de Antalyaspor'la 1-1 berabere kaldığı maçı değerlendirdi. Bilgiç'in yazısının tamamını, 5 Mart 2021 tarihli Sabah gazetesini satın alarak okuyabilirsiniz.
6
KALE ÖNÜNDE ÇİFT KATLI OTOBÜS VARDI

Sezonun en zor maçına çıktı Fenerbahçe. Kalenin önünde bu kez "çift katlı" otobüs vardı. Ersun Yanal'ın stratejisi bundan önceki Galatasaray ve Beşiktaş maçlarında puan getirmişti. Ayrıca... Ersun hocanın geçen sezonda sorunlar yaşadığı, Fenerbahçe'den ayrılmasına sebep gördüğü dinamiklerle de bir maçı olacaktı.

5
EROL BULUT İÇİN SÜRPRİZ DEĞİLDİ

Erol Bulut için de sürpriz değildi bu durum. Pas oyunu içinde sabırla oynaması gerektiğinin farkındaydı. Bundan önce de kalenin önüne otobüs çeken takımlara karşı oynadı, Konya, Malatya, Göztepe... Hepsine kaybetti.

4
ORTA SAHADAN VAZGEÇTİ

Ortada neden yokken, 12'de yenik duruma düştü Fenerbahçe. Böyle bir maçta yaşamak istediğiniz son şey. İkinci 45 hamlelerinde Ozan'ı çıkartarak orta sahadan da vazgeçtiler. Kalabalık defansın içine çok adamla yerleştiler. Bire bir oynayarak faul de aradılar. Sonrasında yine ofansif hamleler geldi. O golün peşine düştüler, Valencia'nın slalomunda beraberliği buldular.

3
GOLLER KAÇTI

Yaşadığı baskıdan sonra yorulan Antalya defans hattında dikkat hataları da geldi. Direkten döndü bir şutları. Cisse karşı karşıya kaçırdı. İlk yarıda Mesut boş kaleye atamadı. Kontralarda Antalya da ikinci golün çevresinde dolaştı, olmadı.

2
PENALTI KARARI DOĞRUYDU

Pelkas-Veysel pozisyonunda penaltı kararı VAR'dan döndü. Doğru karardı.

1
ZİRVE YOLUNDA KAYBOLAN HER PUAN ACIDIR

Zirve mücadelesinde kayıp olan her puanın, acısı da büyük olur. Avantajı cebine koyacakken, rakibinin keyfine kaymak koydu Fenerbahçe. Yine de, bir puanı kurtarmak, mücadeleyi sonuna kadar ortaya koymak da önemli. Ligin kısalan boyunda, giden iki puan-gelen bir puan hesabı yapılacak son haftalarda. Bekleyip, göreceğiz.