Arama Logo

Güntekin Onay'dan Oğuzhan ve Salih Uçan'a eleştiriler!
8
OĞUZHAN VE SALİH'E ELEŞTİRİLER

Güntekin Onay, beIN Sports'taki programında Beşiktaş'ta forma şansı bulamayan Oğuzhan Özyakup ve Salih Uçan'ı eleştirdi. İşte Onay'ın yorumları...

7
"İKİSİ DE ÖZEL FUTBOLCULAR ASLINDA"

"Beşiktaş'ta 'ayağına top yakışan' oyuncu denince aklıma Salih Uçan ve Oğuzhan Özyakup geldi. İkisi de beklentilerin çok altında. Sergen Hoca da çok şans vermiyor. Şans gelince de kullanamadılar. İkisi de özel futbolcular aslında.

6
"BÖYLE BİR OYUNCUYKEN NE OLDU!"

Oğuzhan, Beşiktaş şampiyonluklar kazanırken başroldeydi, oyunun rengini değiştiriyordu. Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynanan bir UEFA Avrupa Ligi maçı hatırlıyorum, Sporting Lizbon'a karşıydı. Beşiktaş ilk yarı orta sahayı geçemedi. İkinci yarı oyuna girdi Oğuzhan, maçın akışını değiştirdi. Böyle bir oyuncuyken, ne oldu da bu hale geldi!

5
"ZOR GÜNDE SORUMLULUK ALIN"

Salih olsun, Oğuzhan olsun elini taşın altına sokmalı, zor günde sorumluluk almalı. Gerekmez mi?

4
"KARDEŞİM BUNLAR BENİM"

Bu oyuncuların da sabah uyandıkları zaman bir aynaya bakmaları gerektiğini düşünüyorum. Kardeşim bunlar benim. Salih ve Oğuzhan'ı da tanıyorum, pırlanta gibi sporcular, harika yetenekler, muhteşem profesyoneller.

3
"OĞUZHAN'IN 10. YILI BEŞİKTAŞ'TA"

Oğuzhan Arsenal'de oynamış, Hollanda Ümit Milli Takımı'nın kaptanlığını yapmış, A Milli Takım'da zirve yapmış, Beşiktaş'ta şampiyonluklar yaşamış bir oyuncu. 10. yılına giriyor artık Beşiktaş'ta. 10. yıl! Senin bu takımın kaptanlık pazubandını taşıyan banko ilk 11 oyuncusu olman lazım. Bu yeteneklerinle... Birazcık sorumluluk almalısın.

2
"SEN DE ROSSI, TOTTI'YLE OYNADIN"

Keza Salih Uçan... Sen Roma'da De Rossi ile Tottti ile oynadın. Çocuk yaşta Roma sana güvendi, aldı. Milli Takım'da, Fenerbahçe'de oynadın. Senin de beklentilere cevap verip çıkışı yapman lazım.

1
"ŞAPKALARINI ÖNÜNE ALSINLAR"

Hala 38 yaşındaki Atiba oynuyorsa, 20 yaşındaki Can formayı alıyorsa; Salih Uçan ve Oğuzhan Özyakup şapkalarını önüne alıp düşünecekler. Aynaya bakacaklar."