Arama Logo

Gedson transferinde son gün gerçeği! Beşiktaş ve Galatasaray...

Beşiktaş ve Galatasaray'ın uzun süredir Gedson Fernandes transferi için girişimlerde bulunduğu bilinirken, Portekiz basınından konu ile ilgili flaş bir gelişme okuyuculara aktarıldı. O Jogo'da yer alan habere göre Beşiktaş ve Galatasaray, Gedson Fernandes'i transfer edebilmek için Benfica'ya dev rakam sundu ancak Portekiz temsilcisi bu teklifi reddetti.
5
TRANSFERDE SON GÜN GERÇEĞİ

Süper Lig'de transfer sezonunun son günü bir hayli hareketli geçerken, Beşiktaş ve Galatasaray ile ilgili Portekiz basınında flaş bir gelişme yer aldı.

4
İŞTAH KABARTTI

Geçtiğimiz sezon Galatasaray'da kiralık forma giyen Gedson Fernandes, oynadığı futbolla alkış toplarken, Süper Lig devlerinin de iştahını kabartmış ve transfer listelerine girmeyi başarmıştı.

3
BEŞİKTAŞ VE G.SARAY ARASINDA DEV REKABET

Benfica Teknik Direktörü Jorge Jesus'un kadrosunda düşünmediği iddia edilen Gedson Fernandes için, transfer sezonunun son gününde Beşiktaş ve Galatasaray'ın teklif yaptığı ortaya çıktı.

2
PORTEKİZ BASINI YAZDI

O Jogo'da yer alan habere göre, Beşiktaş ve Galatasaray, Gedson Fernandes'i kadrosuna dahil edebilmek için Benfica'ya 10 milyon euroluk bonservis önerisinde bulundu.

1
TEKLİFLER REDDEDİLDİ

Haberin detaylarında yer verilen bilgilere göre Benfica, oyuncusunu kadroda değerlendirme kararı aldı ve gelen 10'ar milyon euroluk teklifleri reddetti.